Neler Yeni

2024 yılında alınabilecek mekanik klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak Tutal
Bütçe sınırsız. Klavyede olmasını istediklerim; kaliteli olması, kablolu olması, bilek desteğinin olması, ses açıp kısma için bir tuş veya tekerlek olması, kaliteli ve sessiz linear switch olması. Aklımda Razer Blackwidow V3 var fakat onun sarı switchini bulamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
yunusemre
Bütçe sınırsız. Klavyede olmasını istediklerim; kaliteli olması, kablolu olması, bilek desteğinin olması, ses açıp kısma için bir tuş veya tekerlek olması, kaliteli ve sessiz linear switch olması. Aklımda Razer Blackwidow V3 var fakat onun sarı switchini bulamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
razer klavye bana gore alınmaz alan butun arkadaslarımda sorun cıkardı ayrıyetten gecen zeıtnot yayındayken bılmıyorum tanıyormusun eskı profesyonel lol oyuncusu klavyesı ardı ardına 3 kere takıldı hocam eskıdende bu sorunu yasamıs razer alma sahsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak Tutal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
razer klavye bana gore alınmaz alan butun arkadaslarımda sorun cıkardı ayrıyetten gecen zeıtnot yayındayken bılmıyorum tanıyormusun eskı profesyonel lol oyuncusu klavyesı ardı ardına 3 kere takıldı hocam eskıdende bu sorunu yasamıs razer alma sahsen

ASUS ROG Strix Scope II ROG NX Snow Switch buldum. Çok cezbetti beni bunu düşünüyorum çok güzel klavye. Başka bildiğiniz öneri varsa alabilirim.​

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Arnold Ciwardagexer

ASUS ROG Strix Scope II ROG NX Snow Switch buldum. Çok cezbetti beni bunu düşünüyorum çok güzel klavye. Başka bildiğiniz öneri varsa alabilirim.​

Alınır güzel klavye, bütçe artarsa W75 de bakabilirsin. Bilek desteğini de aynı şekilde Wraith'den alabilirsin.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
yunusemre

bıraz baktım guzel klavyeymıs cıdden alınabılır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,324
Üyeler
154,560
Son üye
Memosoyunda31
Top Bottom