Neler Yeni

2024'Te ekonomi düzelir mi?

2024'Te Ekonomi Düzelebilirmi ?

• Oy kullanan toplam üye
    290

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Eray Yılmaz
İyi olur diyenler şirinlerin köyünde yaşıyor galiba ütopik tatlı bir hayal güçleri var ahahahhaha.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Seçenekler yanlış. Ekonominin düzelmesi ve alım gücünün artması illaki kurun düşmesine bağlı değil. Kur bu seviyelerde sabitlenip gerekli artışlar ve düzenlemeler yapılırsa alım gücünde artış olur.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Eray Yılmaz
Tahmindir bence:trpeepo:
dostum tahmin ise cehalet kokuyor buram buram insan bakar etrafına lan ne oluyor diye ,sanırım iyi olur diyenler odadan çıkmıyor ve hiçbirşey bilmiyor diyebilirm evet bende politikacı ekonomist değilim ama küçük çocuğa sor o bile iyi olmaz der mavcut sistem ve hareketler kötüye gidicek sonuna kadar ve üzücü tarafı destek planı olmadan şuan bu ülkenin ekonomisi hayatta değişmez güzel hareketler ile 4,5 yıl durdurşae max 6,7 yıla normale dönebilir anca normalde dediğimde 10 a falan düşebilir 1 leri 2 leri unutun.

Seçenekler yanlış. Ekonominin düzelmesi ve alım gücünün artması illaki kurun düşmesine bağlı değil. Kur bu seviyelerde sabitlenip gerekli artışlar ve düzenlemeler yapılırsa alım gücünde artış olur.
Ekleyemedim konu'yu açtıktan sonra direk cubecraft'ta girdik.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
QOWOWJWJWJEJEJEJEJEJEJ

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
İmkansız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Troll konu galiba.

Son düzenleme:

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ensar
2024 Yada daha ileri yıllarda ekonomi düzelir mi?
Ekonominin 1 yılda eski haline dönmesi mümkün değil. Doğru politikalar izlenirse düzelebilir. Ben bundan sonra doğru politikaların izleneceğini düşünüyorum, en azından umuyorum. İktidar, ekonomi kötüydü, biz düzelttik diyecek.
Doğru politikalar uygulandığında kısa vadede enflasyon düşer, yani fiyat artış hızı azalır. Fiyatlar eski haline dönmez, sadece fiyat artış hızı azalır.
Bunun dışında, hâlâ ekonominin iyi olduğunu savunan ve bazı yöneticilerin hiç hata yapmadığını, istifa etmesi gerekenlerin ise istifa etmemesi gerektiğini savunan fanatik bir seçmen kitlesi var. Bu seçmen fanatik ve partizan olduğu sürece değişim olsa bile sadece parti ve kişi isimlerinin değişmesinden ibaret olur.
Neyse, kraldan çok kralcılığa devam...

Ne yazdım be.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,710
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Düzelebiliri seçtim bu gidişle bence olmayabilir.
Doların 50 60 olduğunu gördüğümüz zaman Venezuela'dan farkımız kalmaz diyeceğim ama şimdiden de pek farkımız yok gibi.
Eskiden 5TL harçlık verilirdi 1 öğün doyulurdu artık 2 su bile alınmıyor o para ile .

Düzelebiliri seçtim bu gidişle bence olmayabilir.
Doların 50 60 olduğunu gördüğümüz zaman Venezuela'dan farkımız kalmaz diyeceğim ama şimdiden de pek farkımız yok gibi.
Eskiden 5TL harçlık verilirdi 1 öğün doyulurdu artık 2 su bile alınmıyor o para ile .
Moderatörün böyle bişey yazacağı aklıma gelmezdi:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi yazmışın.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,833
Üyeler
152,125
Son üye