Neler Yeni

20K Bütçeyle Sistem-Monitör-Ekipman tavsiyesi

aytaci09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aytaç Yolaşan
Bütçe
20000
Merhabalar 20 bin TL bütçem var kasa monitör ve ekipman bu fiyata dahildir önerileri bekliyorum.
Fotoğraftaki sistemde ekipman hariç monitörlü sistem 18K

Ekler

• IMG_2672.png
    IMG_2672.png
    482.5 KB · Hit: 36

Phanzox

80+ Silver
+Merhabalar 20 bin TL bütçem var kasa monitör ve ekipman bu fiyata dahildir önerileri bekliyorum.
Fotoğraftaki sistemde ekipman hariç monitörlü sistem 18K
İşlemci 5600 yapılıp(15400tl)
+
+
Kalan para ilede ekipman alabilirsiniz.

aytaci09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aytaç Yolaşan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci 5600 yapılıp(15400)
+
+
Kalan para ilede ekipman alabilirsiniz.
Kasanın içinde yeterli hava akışı olmayacağından korktum ki ben kule tipi soğutucu yalamayacağım bir süre bütçe den dolayı o yüzden işlemciyi fanlı seçtiğim zaman 15.800 yapıyor xt modeli için ekipmanların fiyatlarından kısmak mantıklı olur mu sizce

Phanzox

80+ Silver
Kasanın içinde yeterli hava akışı olmayacağından korktum ki ben kule tipi soğutucu yalamayacağım bir süre bütçe den dolayı o yüzden işlemciyi fanlı seçtiğim zaman 15.800 yapıyor xt modeli için ekipmanların fiyatlarından kısmak mantıklı olur mu sizce
Kasada 57000 delik var. 😃
Ekipman konusuna gelicek olursak.Kalan para ile ortalama bir şeyler bulunabiliyor ise kısılmalı. Çünkü ekipman değiştirmek kolaydır ancak ekran kartı değiştirmek çok zordur.

aytaci09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aytaç Yolaşan
Kasada 57000 delik var. 😃
Ekipman konusuna gelicek olursak.Kalan para ile ortalama bir şeyler bulunabiliyor ise kısılmalı. Çünkü ekipman değiştirmek kolaydır ancak ekran kartı değiştirmek çok zordur.
Dostum teşekkür ederim dediğin gibi yaptım işlemciyi fansız söyledim Scythe soğutucu ekledim fiyat 16.600 küsür monitöre de bütçe yeterli ekipmanları düşünüyorum sadece olmadı ucuz yollu alacağım sizce sistem böyle iyi oldu mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca psu yükseltmedim bütçeyi aşıyor 550 Asus psu yeterli olur mu

Phanzox

80+ Silver
Dostum teşekkür ederim dediğin gibi yaptım işlemciyi fansız söyledim Scythe soğutucu ekledim fiyat 16.600 küsür monitöre de bütçe yeterli ekipmanları düşünüyorum sadece olmadı ucuz yollu alacağım sizce sistem böyle iyi oldu mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca psu yükseltmedim bütçeyi aşıyor 550 Asus psu yeterli olur mu
Hocam işlemciyi 5600 seçince fanlı geliyor ekstradan soğutucu eklemenize gerek yok.Ayrıca psu yeter.
Ek olarak geri ödeme kampanyası varmış yani ekipmandan kısmanıza gerek yok.
İlla ekstra soğutucu istiyorsanız buna bakın.

aytaci09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aytaç Yolaşan
Hocam işlemciyi 5600 seçince fanlı geliyor ekstradan soğutucu eklemenize gerek yok.Ayrıca psu yeter.
Ek olarak geri ödeme kampanyası varmış yani ekipmandan kısmanıza gerek yok.
Hocam stok fan iyi ısıtmıyor sıcaklık çok fazla oluyor bu işlemciyi alanlar yanına genelde soğutucu alıyorlar o yüzden almışken tam alayım diye ekledim

Phanzox

80+ Silver
Hocam stok fan iyi ısıtmıyor sıcaklık çok fazla oluyor bu işlemciyi alanlar yanına genelde soğutucu alıyorlar o yüzden almışken tam alayım diye ekledim
Tm ancak o kadar para vermeye gerek yok attığım soğutucuyu alabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,698
Üyeler
140,685
Son üye
MoraXx32
Top Bottom