Neler Yeni

20k civarlarında bilgisayar toplamak istiyorum

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
2007adda
monitör ve kasada şunlara karar kıldım gibi yine de önerilere açığım bu akşam sipariş veriyorum
kasa
monitör
Geçmiş olsun :/ sistem pahalanmış, fiyatı 1k artmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 2 fanlı ekran kartının stoğu yok 3 fanlı kalmış, büyük ihtimal fiyat ondan arttı

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Geçmiş olsun :/ sistem pahalanmış, fiyatı 1k artmış

Ayrıca 2 fanlı ekran kartının stoğu yok 3 fanlı kalmış, büyük ihtimal fiyat ondan arttı
nasip değilmiş stoklar bitti diyor başka sistem var mı

Kule tipi soğutucu, işlemcilerde stok soğutucunun üst seviyesi

Hocam... direkt stok bitti

Umarım aldınız sistemi
onu şimdi gördüm başka sistem var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
2007adda
Şuanlık yok, ama abdullah abimin yarın çıkartıcağı sisteme bakmakta fayda var, kim bilir belki işinizi görür, ekran kartı gücünü nasıl istiyorsunuz?

Yani, sistem illaki 20k mı olmalı, yoksa aklınızda brlirli bir fps isteği vs. Var mı?

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Şuanlık yok, ama abdullah abimin yarın çıkartıcağı sisteme bakmakta fayda var, kim bilir belki işinizi görür, ekran kartı gücünü nasıl istiyorsunuz?
iyi bir şey olsun bu son attığın gibi 20k civarlarında olsun yeterli

Yani, sistem illaki 20k mı olmalı, yoksa aklınızda brlirli bir fps isteği vs. Var mı?
yani fps isteğinden ziyade hikayeli oyunlar oynayacağım rdr2 last of us the forest 2 tarzı hiçbir takılma olmadan oynamak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
2007adda
şu an gelmiş arkadaş anakart eklememi tavsiye etmiş sence ekleyeyim mi daha yükseğini ne gibi artıları olur
Anakart bölümünün en altında 300tl daha aza denk geleni eklemeni tavsiye etmiştim, aynı gözüküyor, desteklediği teknolojiler nedir bilmem o yüzden bir bakın dedim

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Anakart bölümünün en altında 300tl daha aza denk geleni eklemeni tavsiye etmiştim, aynı gözüküyor, desteklediği teknolojiler nedir bilmem o yüzden bir bakın dedim
ha öyleli dedin anladım şimdi yok ya sistemdeki kalsın ben de üst bir model önerdin sandım

Top Bottom