Neler Yeni

🔥İndirim 2219 TL Asus ROG Keris Wireless Aimpoint 36000 DPI Oyuncu Mouse Siyah (500 TL Cashback ile 1719 TL!)

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
Micro usb girisi var milattan once kalma, bir de omron switchler çift tiklama yapıyo. Sen rahatta kal ben de kullandım. Shape'i yumurta gibi. Hafif olması zaten tek olayı.
valla bilmiyorum 3 yılımı devirdim kerisin şarjı inanılmaz tırt. Bende çift tıklama yapmadı. Skatezleri kötüydü ama şuan yeni versiyonu var elimde baya iyi. ben memnunum 1.5 k ya almıştım gayet fp

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.

arkadaşlar bu mouse mu yoksa keris mi ? ellerim küçük değil

tek sıkıntı pembe olması 🙄
Bu da milattan önce kalma micro usb girişli, sensörü iyi ama eski bir mouse.Bir de, pembe seni bozmaz mı kral😃.
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla bilmiyorum 3 yılımı devirdim kerisin şarjı inanılmaz tırt. Bende çift tıklama yapmadı. Skatezleri kötüydü ama şuan yeni versiyonu var elimde baya iyi. ben memnunum 1.5 k ya almıştım gayet fp
1500 liraya superlight alınır zaten ama 3 sene önceki 1500 liraya alır mıydım bilemiyorum. Sen de benim gibi kullansaydın max 6 aya switchler gg olurdu. Sadece cs 2 de 900 saatim var.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Bu da milattan önce kalma micro usb girişli, sensörü iyi ama eski bir mouse.Bir de, pembe seni bozmaz mı kral😃.

1500 liraya superlight alınır zaten ama 3 sene önceki 1500 liraya alır mıydım bilemiyorum. Sen de benim gibi kullansaydın max 6 aya switchler gg olurdu. Sadece cs 2 de 900 saatim var.
pembe değilde fazladan verilen 2 bin lira beni bozar, alıp dışarıda dolasmicam ki evde duracak kim görecek 😄 sen öner o zaman güzel birsey, deatheder v3 pro bekliyorum hiç düşmüyor fiyatı

Bayramdurmus

80+ Bronze

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu

hocam sırf senin için baktım bilgisayarı 15k saat kullanmışın bu mouse ile cs de 2k saatim rl de 500 saatim valorantı da aktif çıktığından beri oynuyorum. Bunlar da sadece saatini tutabileceğin oyunlar. Omron sıkıntılı switch ama benimki bozulmadı memunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
hocam sırf senin için baktım bilgisayarı 15k saat kullanmışın bu mouse ile cs de 2k saatim rl de 500 saatim valorantı da aktif çıktığından beri oynuyorum. Bunlar da sadece saatini tutabileceğin oyunlar. Omron sıkıntılı switch ama benimki bozulmadı memunum.
Walla iyi kullanmişsın, sana şakacıktan razer switchli vermişlerdir belki.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
Walla iyi kullanmişsın, sana şakacıktan razer switchli vermişlerdir belki.
valla bilmiyorum ki bozulursa garantiye gönderir değiştiririm dedim. Baktım bozulmuyor garantinin bitmesine iki hafta var bataryayı bahane ederek garantiye gönderip yenisini aldım. İnşallah buda bozulmaz hahaha

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Forumtirt
İlgilendiği Kategoriler
.
pembe değilde fazladan verilen 2 bin lira beni bozar, alıp dışarıda dolasmicam ki evde duracak kim görecek 😄 sen öner o zaman güzel birsey, deatheder v3 pro bekliyorum hiç düşmüyor fiyatı
Elin 20 santimden büyük değilse bu guzel mouse, superlight muadili zaten. 10 gr daha ağır tabii superlighta göre, çok da ağır değil tabii 73 gr. Ama type c girişi var en azından.

Incelemesine bakarsın. Onun dışında çok bir tavsiyem yok, forumu takip edebilirsin. Ben de forumdaki konulardan indirimde cobra pro ve viper v2 pro almıştım 2 biner liradan ama şu anda pahalı oldu onlar da. Bu keris wireless aimpoint konusu güzeldi mesela ama küçük mouse işte, bir de beyaz mouse lazım bana.

Son düzenleme:

kd52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kadir doğan
Bunu da aldırdınız gladius 3 büyük gelmişti elime zaten. 1 aylık gladius 3 1500 tele :D.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Bunu da aldırdınız gladius 3 büyük gelmişti elime zaten. 1 aylık gladius 3 1500 tele :D.
Kaça almıştın 1500'e satıyorsun çok ucuza gidiyor ihtiyacı olan kaçırmasın

Bayramdurmus

80+ Bronze
Top Bottom