Neler Yeni

🔥İndirim 2219 TL Asus ROG Keris Wireless Aimpoint 36000 DPI Oyuncu Mouse Siyah (500 TL Cashback ile 1719 TL!)

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik
Çinli 4k 2 adet mouse aldım ve birini sattım birini iade ettim buna geçtim dümya varmış dedirtti. Ele oturuşu ve pil ömrü olarak kıyaslanamazlar. 4k fanteziniz yoksa öneririm.
Küçük el için ideal mi? Şuan kullandığım G102

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Teşekkür ederim hocam peki bu mousenın öne çıkan özellikleri neler acaba varmı şöyle vay diyebileceğimiz bir şey çünkü biliyorsunuz 4k mouselar da var bu fiyatlara
Clickleri pbt kaplama ve içinden yedek switch çıkıyor , birde hızlı şarj olayı var 15dklık şarjla 12 saat kullanım sunuyor tabi deneyimlemek lazım harici çok da bir artısı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçük el için ideal mi? Şuan kullandığım G102
küçük el mouse u direkt

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Abdullah
Çinli 4k 2 adet mouse aldım ve birini sattım birini iade ettim buna geçtim dümya varmış dedirtti. Ele oturuşu ve pil ömrü olarak kıyaslanamazlar. 4k fanteziniz yoksa öneririm.
Neler kullanmıştınız acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde taksitle alsakta bu cashback olayı oluyor mu acaba

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Murat olabilir. O mouselarda connectgame kampanyası vardı bir ara onu başka arkadaş açmıştı. Ordan bende aldım işte delux ve darmos ikisinide kullanmıyorum. O kampanyadan aldıysan ben değilim :)
Evet hocam baktım şimdi siz connectgameden başka mouse paylaşmışsınız yine de ucuza deneyimlemiş olduk

Top Bottom