Neler Yeni

Ana Konu 23.06.2023 YENİ DA SİSTEM GELİYOR 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Artik tepe model sistemler gormek istiyoruz. Nvdia olursa da bal kaymak

Lonely_x3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Alper
İtopyadan Technopat-Two Win sipariş etmistim haftasonu hala "sipariş hazırlanıyor" olarak görünüyor. Abdullah bey benzer bir sistemi daha uygun fiyata verirse "sipariş iptal" yapsam itopyadan skntı olur mu ve ödemeyi ne kadar sürede alabilirim? Daha önce yapan, deneyimi olan arkadaş var mı?

Grambel16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
E.Y
İtopyadan Technopat-Two Win sipariş etmistim haftasonu hala "sipariş hazırlanıyor" olarak görünüyor. Abdullah bey benzer bir sistemi daha uygun fiyata verirse "sipariş iptal" yapsam itopyadan skntı olur mu ve ödemeyi ne kadar sürede alabilirim? Daha önce yapan, deneyimi olan arkadaş var mı?
Kart bakiyene bak
Eger yeterli limit var ise yeni gelen sistemi al geç
İlk ürün kargo çıkışı sağlansa dahi teslim almadan iade edebilir bankaya göre iade süresi değişiklik gösterir ortalama 3 7 iş günü gibi.

Lonely_x3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Alper
Kart bakiyene bak
Eger yeterli limit var ise yeni gelen sistemi al geç
İlk ürün kargo çıkışı sağlansa dahi teslim almadan iade edebilir bankaya göre iade süresi değişiklik gösterir ortalama 3 7 iş günü gibi.
Kart bakiyemi çoktan yükselttim pusudayım :)iş bankaya kalmadan kafadan bi 10 gün kadar itopya iade etmiyor ztn ücreti, sitesinde yazanı söylüyorum. Hatta tam olarak diyor ki; sipariş iptaliniz tarafımızca onaylandiktan (kaç günde onaylayacakları meçhul) sonra 10 "iş günü" içerisinde tarafınıza iade edilecektir. Yani haftasonları zaten olaya dahil degil. Bi 20 günü gözden cikarican yani reis

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
Son kötü sistemden sonra umarım buda aynı olmaz instagramda baya baya baya övdü özellikle fiyatı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom