Neler Yeni

24-25 inch monitör önerisi 2024

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
24-25 inch 1080p monitör arıyorum 144hz üstü olsun bütçe 6-7k genellikle pivot monitörler öneriliyor fakat stand boyunu sorduğumda kimseden cevap alamadım benim masamın derinliği 70 cm şuanki monitörümü duvara dayayarak kullanıyorum bu pivot monitörlerin arkasındaki çıkıntı ve monitörü tutan ara parça kaç cm öğrenemedim resimlerde çok büyük duruyor muhtemelen monitör bana çok yaklaşacak ve uzun kullanımda rahatsız edebilir diye düşünüyorum önerilere açığım.
1721145933247.png
1721145938745.png

belki cevap gelir diye Lenovo r25i-30 resimlerini attım samsung g4 parça boyutlarıda olabilir.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Kadir Efe Ulusoy
G4 al işte

mehmet38_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Kılıç
24-25 inch 1080p monitör arıyorum 144hz üstü olsun bütçe 6-7k genellikle pivot monitörler öneriliyor fakat stand boyunu sorduğumda kimseden cevap alamadım benim masamın derinliği 70 cm şuanki monitörümü duvara dayayarak kullanıyorum bu pivot monitörlerin arkasındaki çıkıntı ve monitörü tutan ara parça kaç cm öğrenemedim resimlerde çok büyük duruyor muhtemelen monitör bana çok yaklaşacak ve uzun kullanımda rahatsız edebilir diye düşünüyorum önerilere açığım.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
belki cevap gelir diye Lenovo r25i-30 resimlerini attım samsung g4 parça boyutlarıda olabilir.
bende samsung g4 var o kadarda büyük değil hatta metre bulup ölçüyüm senin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

dd
resim_2024-07-16_191442674.png

monitör duvara tam 0 a 0 değil fakat 16-17cm ileri geliyo koyduğun yerden resim ve metro dandik olabilir onunda kusuruna bakma

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende samsung g4 var o kadarda büyük değil hatta metre bulup ölçüyüm senin için

ddAlıntıyı görüntüle

monitör duvara tam 0 a 0 değil fakat 16-17cm ileri geliyo koyduğun yerden resim ve metro dandik olabilir onunda kusuruna bakma
Teşekkürler resim için baya mesafe varmış 17 cm duvardan benimki şuan duvara dayadığımda 12.5cm oluyor. Sizin masa derinliği kaç cm duvardan size kadar olan kısım benimki 70cm

G4'ü çok beğendim kafama takılan masama sığacak mı monitör bana ne kadar yakın olacak uzun kullanımda rahatsız olacak mıyım çünkü mevcut monitörüm duvara bitişik gibi bu pivot modellerin standı baya yer kaplıyor gibi

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Teşekkürler resim için baya mesafe varmış 17 cm duvardan benimki şuan duvara dayadığımda 12.5cm oluyor. Sizin masa derinliği kaç cm duvardan size kadar olan kısım benimki 70cm

G4'ü çok beğendim kafama takılan masama sığacak mı monitör bana ne kadar yakın olacak uzun kullanımda rahatsız olacak mıyım çünkü mevcut monitörüm duvara bitişik gibi bu pivot modellerin standı baya yer kaplıyor gibi
yani sen bilirsin her monitörde var o iş

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
yani sen bilirsin her monitörde var o iş
Her monitörde yok normal monitörlerin standı küçük oluyor monitörde tam ortasında istediğin kadar monitörü kendinden uzaklaştırabiliyorsun bu pivot modellerinin arkasında kocaman stand var baya farkediyor masa büyük değilse uzun kullanımda sürekli yakından bakmak yorabilir

mehmet38_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Kılıç

tam duvardan kendime doğru 60cm masa

sıkışık gibi durmuyo masa gayet güzel

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
tam duvardan kendime doğru 60cm masa

sıkışık gibi durmuyo masa gayet güzel

Bu attığınız resimde duvara sıfır olmadığını söylemişsiniz fakat gördüğüm kadarıyla arkadaki stand arkaya doğru eğimli isteseniz duvara sıfır yanaştırabiliyor musunuz yoksa arkadaki stand zaten duvara değiyor mu?

mehmet38_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Kılıç
Bu attığınız resimde duvara sıfır olmadığını söylemişsiniz fakat gördüğüm kadarıyla arkadaki stand arkaya doğru eğimli isteseniz duvara sıfır yanaştırabiliyor musunuz yoksa arkadaki stand zaten duvara değiyor mu?
üst kısmı değiyo duvara daha fazla itemiyorum ondan metren varsa masanın en arkadasından 17 cm ilerisini işaretle klavye fareni fln koy dene

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,958
Üyeler
154,682
Son üye
erMeister7
Top Bottom