Neler Yeni

24 inch 1080p monitör için sistem önerisi

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
27 inch 2k monitör almayı düşünmüyorum 24 inch 1080p monitör alacağım ve bu ekran için nasıl bir hazır kasa bakmalıyım bütçem 20-40k tl bir de amd hazır kasa tercih edersek daha mı uygun fiyata yüksek performans elde etmiş oluyoruz bildiğim kadarıyla nvidia gsync destekli monitörler freesync amd destekleyen monitörlere kıyasla daha pahalı oluyordu fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
çok fazla fiyat farkı olmaz 3 çe 5 şe bakma tavsiye olarak 1080p 27 inçelere bakabilirsin ben kullanıyorum şuanda televizyon gibi çok güzel oluyor bence herhangi bir Elektronik mağazasına git vatan mediamark teknosa oradaki ekranlara bak fikir edin Teknik olarak bilmesen bile 2k mi yoksa 1080p mi boyut hakkında fikir edinirsin

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
vladimiz putin
çok fazla fiyat farkı olmaz 3 çe 5 şe bakma tavsiye olarak 1080p 27 inçelere bakabilirsin ben kullanıyorum şuanda televizyon gibi çok güzel oluyor bence herhangi bir Elektronik mağazasına git vatan mediamark teknosa oradaki ekranlara bak fikir edin Teknik olarak bilmesen bile 2k mi yoksa 1080p mi boyut hakkında fikir edinirsin
1080p 27inç de pixel saymıyor musunuz?

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
1080p 27inç de pixel saymıyor musunuz?
Ben herhangi bir sorun görmedim bilgisayarim çok güçlü de değil Freesync açık tertemiz akıcı bir oyun oynuyorum dediğim gibi gidip görmen daha iyi olur insandan insana değişir ben çok kötü bir monitorden geçtiğim için aşırı menmum kaldım bazısı vardır beğenmez fark eder kullanıcı deneyime bağlı tamemen

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben herhangi bir sorun görmedim bilgisayarim çok güçlü de değil Freesync açık tertemiz akıcı bir oyun oynuyorum dediğim gibi gidip görmen daha iyi olur insandan insana değişir ben çok kötü bir monitorden geçtiğim için aşırı menmum kaldım bazısı vardır beğenmez fark eder kullanıcı deneyime bağlı tamemen
ben 27 inch düşünmüyorum bana büyük gelir o yüzden 24 inc 1080p ideal diye düşünüyorum ve buna göre bi sistem düşünüyorum sizce amd mi nvidia mı tercih etmeliyim fiyat performans açısından

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
amd daha ucuz oluyor

Top Bottom