Neler Yeni

240hz Monitör önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Emin ol rekabetçi oyunlar oynuyorsan va dan ötürü motion blur/ghostingden sağlıklı bir deneyim elde edemezsin eğer malzeme kalitesi ve kol senin için çok sıkıntı değilse 6200 TL ye gamebooster in 280 hz lik monitörü var gamebooster falan ne dersen bence 240 hz bandına en iyi olan xg2431 viewsonic ile aynı panel üstüne 280 hz oc var bence bunlar yerine malzeme kalitesi ve kol senin için büyük bir sıkıntı değilse onu almalısın panel cok üst seviye bir panel yani
Linklerini atar mısınız müsaitseniz merak ettim

serlawen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali Kaya
Samsung 240Hz IPS olan monitör 5900 TL zaten onu alabilirsin o zaman şu anlık tek model o. Daha üstüne sırf AOC diye çıkmaya değeceğini pek sanmıyorum.
Samsungun Odyssey modelini önermiyorlar. Ondan dolayı çok emin olamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin ol rekabetçi oyunlar oynuyorsan va dan ötürü motion blur/ghostingden sağlıklı bir deneyim elde edemezsin eğer malzeme kalitesi ve kol senin için çok sıkıntı değilse 6200 TL ye gamebooster in 280 hz lik monitörü var gamebooster falan ne dersen bence 240 hz bandına en iyi olan xg2431 viewsonic ile aynı panel üstüne 280 hz oc var bence bunlar yerine malzeme kalitesi ve kol senin için büyük bir sıkıntı değilse onu almalısın panel cok üst seviye bir panel yani
Anladım, ips almak şart gibi o zaman.

serlawen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali Kaya
Keşke 240hz monitörlerden birine bir indirim gelse de alsak :)

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Gerçekten 240 hz banindindaki en iyi monitor bence renkler olsun kolu olsun ghosting gerçek manada 0 olması olsun. İncelemesi de şöyle
Aynı panel +40hertz oc daha kötü malzeme kalitesi daha kötü kol

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Linklerini atar mısınız müsaitseniz merak ettim
Keşke 240hz monitörlerden birine bir indirim gelse de alsak :)
Üstte yazdığım monitörleri bakabilirsiniz

Samsungun Odyssey modelini önermiyorlar. Ondan dolayı çok emin olamıyorum.

Anladım, ips almak şart gibi o zaman.
Ips bazı modellerde de olabiliyor olay ghosting olmayan monitor attığım modellerde yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Gerçekten 240 hz banindindaki en iyi monitor bence renkler olsun kolu olsun ghosting gerçek manada 0 olması olsun. İncelemesi de şöyle
Aynı panel +40hertz oc daha kötü malzeme kalitesi daha kötü kol
Eğer aynı ghosting oranına ve renge sahipse yani sahiptir heralde aynı panel olduğuna göre bence alınır uzun ömürlü bir markaysa tabi

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Selamlar, da-g9 sistemim için monitör almak istiyorum. Şuanda 144hz msi monitörüm var, şu an kullandığımı 2. ekran olarak kullanacağım. Yeni mönitörümün 240 hz olmasını istiyorum. Fakat 2k mı almalı mıyım yoksa 240hz mı almalıyım emin olamadım. Şuanda baktığım bir model var altta gönderiyorum.

sana bir monitör öneriyorum direkt al

serlawen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali Kaya
Evet, attığınız modele ve yorumlarınada baktım ghosting yok deniliyor fakat pivot olmaması eksi bir özellik benim için ekstra olarak marka olarakta gamebooster olması şahsen benim için yine eksi bir özellik.

Bunu da gördüm fakat 240 hz almak istiyorum.

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Evet, attığınız modele ve yorumlarınada baktım ghosting yok deniliyor fakat pivot olmaması eksi bir özellik benim için ekstra olarak marka olarakta gamebooster olması şahsen benim için yine eksi bir özellik.

Bunu da gördüm fakat 240 hz almak istiyorum.
Zaten bu eksileri bahsettim bende fakat aynı oranda fiyat da düşük

Ki pivot özellik sorununu ilerde 1k civarı monitor kolu alarak çözebilirsiniz yada şimdi bütçe çıkıp viewsonic alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Zaten bu eksileri bahsettim bende fakat aynı oranda fiyat da düşük

Ki pivot özellik sorununu ilerde 1k civarı monitor kolu alarak çözebilirsiniz yada şimdi bütçe çıkıp viewsonic alabilirsiniz
Param olsa şimdi alırdım da işte para olmadan düdüğü çalamıyoz malesef 😄

Top Bottom