Neler Yeni

Çözüldü✓ 25-35 arası hazır sistem önerisi monitörsüz

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Eren
ya gitmiş birde 4060 almış yeni görüyorum :LOL::LOL: konuyu kapatalım .
?????toplam 150w bile çekmeden pc de fps oyunlarını oynuyorum. Benim için önemli olan ne kadar performans/watt verdiği idi gayette güzel kart ben ben de olduğu için 4060 ı savunmuyorum sen çok pahalı bir sistem attığın için ve o fiyat bandında 4060 ın daha iyi bir seçenek olduğu için savunuyorum. Yoksa adama zaten 4070/ti sistem bulunur. Daha yazma adamın konusunu boş boş dolduruyorsun varsa önerin yaz yoksa sus.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
muhammed samet
?????toplam 150w bile çekmeden pc de fps oyunlarını oynuyorum. Benim için önemli olan ne kadar performans/watt verdiği idi gayette güzel kart ben ben de olduğu için 4060 ı savunmuyorum sen çok pahalı bir sistem attığın için ve o fiyat bandında 4060 ın daha iyi bir seçenek olduğu için savunuyorum. Yoksa adama zaten 4070/ti sistem bulunur. Daha yazma adamın konusunu boş boş dolduruyorsun varsa önerin yaz yoksa sus.
Kavga etmeye gerek yok burda fikirlerinizi tartisa bilirsiniz zaten ama kavga etmeyin kalp kirmayin

doneed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ZATTİRİ ZORT ZORT
?????toplam 150w bile çekmeden pc de fps oyunlarını oynuyorum. Benim için önemli olan ne kadar performans/watt verdiği idi gayette güzel kart ben ben de olduğu için 4060 ı savunmuyorum sen çok pahalı bir sistem attığın için ve o fiyat bandında 4060 ın daha iyi bir seçenek olduğu için savunuyorum. Yoksa adama zaten 4070/ti sistem bulunur. Daha yazma adamın konusunu boş boş dolduruyorsun varsa

Kavga etmeye gerek yok burda fikirlerinizi tartisa bilirsiniz zaten ama kavga etmeyin kalp kirmayin
boş boş konuşuyor işte yanıma gelse abi çekicek yaptığı haraketlere bak :D

Top Bottom