Neler Yeni

Öneri 250.000 tl araba önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
C
merhaba 250k bütçe içinde hangi arabalari önerirsiniz yaşadığım yerde fazla tarla vb. var suv olursa güzel olur yüksek araçlar daha çok hoşuma gidiyor.
Cherry tiggo al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aklıma suanlik en cok yatan araç alfa romeo 156 oldu nasildir sizce?
Alfa romeolar güzeldir ama çok kronik sorunları vardır tercih edilmezler o yüzden.

Alfa romeo alacağına şahsen Mazda Lantis al.

Kombinasyon yapsana ben öyle yapardım :D

100kya Lada niva

150k ya kadar da Lantis al

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
C

Cherry tiggo al.

Alfa romeolar güzeldir ama çok kronik sorunları vardır tercih edilmezler o yüzden.

Alfa romeo alacağına şahsen Mazda Lantis al.

Kombinasyon yapsana ben öyle yapardım :D

100kya Lada niva

150k ya kadar da Lantis al
komutanim ilk arabamiz olucak babamla ortak alicaz aile arabasi olarak yoksa kombinasyon yapardim 😘 cherry markasına hic guvenemiyorum nedense

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
komutanim ilk arabamiz olucak babamla ortak alicaz aile arabasi olarak yoksa kombinasyon yapardim 😘 cherry markasına hic guvenemiyorum nedense
Chery çok kaliteli bir markadır hatta tekrardan TRde satışa başladılar öneririm. İlk arabanız olacaksa Lantis olsun kesinlikle. Bu sorunsuzlukta alabileceğiniz başka arabaya yok bu paraya full performans sıfır masraf.

Ya da 4 çeker bir subaru alabilirsiniz

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Chery çok kaliteli bir markadır hatta tekrardan TRde satışa başladılar öneririm. İlk arabanız olacaksa Lantis olsun kesinlikle. Bu sorunsuzlukta alabileceğiniz başka arabaya yok bu paraya full performans sıfır masraf.

Ya da 4 çeker bir subaru alabilirsiniz
bu attığınız subaru çok hoş duruyor dikkat ceken bir araba olsun istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
bu attığınız subaru çok hoş duruyor dikkat ceken bir araba olsun istiyorum
Dikkat çeken araba olsun istiyorsan bu paralara en karşılanabilir/az masraf çıkaran arabalardan biri subaru,diğeri mazda lantis veya 323tür. bütçen daha düşük olsaydı Mazda 323 derdim oda çok dikkat çekiyor.

Subaru hem 4 çeker hem de yakışıklıdır hem arazide hem de otobanda işinizi görecektir fazlasıyla

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Dikkat çeken araba olsun istiyorsan bu paralara en karşılanabilir/az masraf çıkaran arabalardan biri subaru,diğeri mazda lantis veya 323tür. bütçen daha düşük olsaydı Mazda 323 derdim oda çok dikkat çekiyor.

Subaru hem 4 çeker hem de yakışıklıdır hem arazide hem de otobanda işinizi görecektir fazlasıyla
suan aklima yatti subaru

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
suan aklima yatti subaru
Parçası bulunmaz elinizde kalır diyen hıyarlara da bakma. Aynısını mazda için de diyorlar adam benim mazda aldığım paraya toros alamıyor ağlıyor sonra :D ustası dolu hastası dolu kolay satar kolay yaptırırsın parça fiyatı da renault meganeden cliodan ucuzdur.

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Parçası bulunmaz elinizde kalır diyen hıyarlara da bakma. Aynısını mazda için de diyorlar adam benim mazda aldığım paraya toros alamıyor ağlıyor sonra :D ustası dolu hastası dolu kolay satar kolay yaptırırsın parça fiyatı da renault meganeden cliodan ucuzdur.
sizin aracınız nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan
sizin aracınız nedir

Mazda Astina(Veya 323) 92 model

bandicam 2023-04-08 23-29-44-292.jpg
bandicam 2023-04-08 23-29-19-614.jpg

bandicam 2023-04-08 23-29-30-014.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kemal
cok uzun zaman ayni butcelerde araba baktim. 2 hafta once bugun aldim. seat ibiza veya vw polo dusunebilirsin. ben polo 2008 aldim ama ibizayla cok benzer arabalar. ibizalarin dolu paketleri anlamsiz bicimde ozellikli, tasarimi da guzel.
Ağır hasarlı mı ?

Top Bottom