Neler Yeni

Öneri 250.000 TL araba önerisi

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Bütçe çıksa duster bakardım bu paraya alacağın suv tarzı araçlar daha çok masraf açacaktır sana. Alabildiğin kadar yeni bir araç almaya çalış masrafsız olması önemli
Uzun süre bineceksen yok sağı solu boyalı takılma yeter.
Yalıtım hem dış hem iç ses. Bu paraya sedan bir araç bakardım açıkcası. İşimi görsün yeter diye bakardım yani
sedan olarak öneriniz nedir?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Lynton.

80+
Accent era 1.5 crdi (takside kullanılmamış bulunursa alınır)
Megane 2 (1.5 dci olabilir ama motoruna mutlaka baktırmalısın.)
Focus mk2
hocam 1.5 dizeller takside çalışmıyor 1.4 lpgli oluyor genelde taksiler. 1.5 deli makine uçuyor ama bu paralara dizel araç tavsiye etmem. 1.6 style donanım bakabilirsiniz atmosferik benzinli çelik jant sunroof ve dijital klima gibi bazı donanımları var. not olarak araç çok hafif olduğu için 1.6 112hp atmosferik motor çok yeterlidir.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam 1.5 dizeller takside çalışmıyor 1.4 lpgli oluyor genelde taksiler. 1.5 deli makine uçuyor ama bu paralara dizel araç tavsiye etmem. 1.6 style donanım bakabilirsiniz atmosferik benzinli çelik jant sunroof ve dijital klima gibi bazı donanımları var. not olarak araç çok hafif olduğu için 1.6 112hp atmosferik motor çok yeterlidir.
Gidiyor da durmuyor araba. Düzde yapışırsın gaza virajda nolur Allah bilir
Taksi piyasasına çok hakim değilim . Temiz bir şey bulursa alınır

Rhodos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sinan Ermiş
cok uzun zaman ayni butcelerde araba baktim. 2 hafta once bugun aldim. seat ibiza veya vw polo dusunebilirsin. ben polo 2008 aldim ama ibizayla cok benzer arabalar. ibizalarin dolu paketleri anlamsiz bicimde ozellikli, tasarimi da guzel.

serwintes

80+ Gold
bunları al da bi elinde patlasın alıcı bile bulamazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 e otomatik 79 binde fiesta aldık biz 450 lira trameri var

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Selim Ege Aydemir
ben bu fiyata pc önerisi istiyom, ben mi malım yoksa pc ler mi çok pahalı

Lynton.

80+
Gidiyor da durmuyor araba. Düzde yapışırsın gaza virajda nolur Allah bilir
Taksi piyasasına çok hakim değilim . Temiz bir şey bulursa alınır
önler disk arkalar kampana olan modellerde dediğin gibi haklısın durmayan araba yapmışlar :D bende expo gold avrupa paket vardı 4 disk abs araçtı şaşırtıcı yanı ise c segmentteki civic focus gibi araçlarla arasında 1 metre fren mesafesi olması bu araçlar alınırsa dolu paketi alınır boş paketler eco start team gibi olanlar taksi için.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
önler disk arkalar kampana olan modellerde dediğin gibi haklısın durmayan araba yapmışlar :D bende expo gold avrupa paket vardı 4 disk abs araçtı şaşırtıcı yanı ise c segmentteki civic focus gibi araçlarla arasında 1 metre fren mesafesi olması bu araçlar alınırsa dolu paketi alınır boş paketler eco start team gibi olanlar taksi için.
1.5 crdi motoru söküp motor yapmıştık.
Zincir olması yanı motor için iyi. Performans olarakta tatmin edici. Rodajdaki motoru kısa mesafe sürdüm . Rodajdayken açılmamışken bile çok seri bir araç
1.6 crdi motor içinde öyle. Cerato çok seri bir araç. 115 ps olmasına rağmen uçup gidiyor. Ayağının altında aşırı bir güç varmış gibi.
Era şart değilse cerato da tercih edilebilir (fren olarak vs. Daha iyi)

Lynton.

80+
1.5 crdi motoru söküp motor yapmıştık.
Zincir olması yanı motor için iyi. Performans olarakta tatmin edici. Rodajdaki motoru kısa mesafe sürdüm . Rodajdayken açılmamışken bile çok seri bir araç
1.6 crdi motor içinde öyle. Cerato çok seri bir araç. 115 ps olmasına rağmen uçup gidiyor. Ayağının altında aşırı bir güç varmış gibi.
Era şart değilse cerato da tercih edilebilir (fren olarak vs. Daha iyi)
katılıyorum era bulamazsanız cerato yada daha ucuz riolar var era ile ikisi aynı araç zaten biraz görünüşleri farklı iç malzeme motor mekanik yürüyen her şey hyundai

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
eğer tarla muhabbetleri olmasa a3 önerirdim bence yine de biraz bakın o paraya alınacak en güzel ve dolu araba hem güzel gözüküyor hem teneke değil hem yakıtı çok az hem de parça-usta konusunda üzmüyor

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
eğer tarla muhabbetleri olmasa a3 önerirdim bence yine de biraz bakın o paraya alınacak en güzel ve dolu araba hem güzel gözüküyor hem teneke değil hem yakıtı çok az hem de parça-usta konusunda üzmüyor
aklıma suanlik en cok yatan araç alfa romeo 156 oldu nasildir sizce?

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Top Bottom