Neler Yeni

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

HANGİSİNİ ALMALIYIM ?

• James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık

• Rampage R36 DROP Siyah 7,1 USB Gaming Mikrofonlu Kulaklık

• Gamepower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
tabi tabi ama dediğim gibi r36 resmen bir hyper x çakması hangi serini bilmiyorum ama gördüydüm incelemelerde :D baya baya kutu içeriğine kadar aynı performansıda baya kaliteli yani gerek mikrofon kalitesi gerek ses bir bass sever olarak söylüyorum ki bassları cidden memnun etti :D tek kötü yanı içinden çıkan usb ses kartı biraz geride kalıyor onun dışında sıfır sıkıntı :D
Doğru hocam ama bazen Rmapge o kadar iyi çakma yapıyor ki memnun ediyor. Misal ben SN-RW1 kullanıyorum, MSI'ın yaptığından daha iyi kalitesi var.

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
Doğru hocam ama bazen Rmapge o kadar iyi çakma yapıyor ki memnun ediyor. Misal ben SN-RW1 kullanıyorum, MSI'ın yaptığından daha iyi kalitesi var.
öyle tabi ama şu da var ben vaktiyle rampage invoker kullanıyordum inanılmaz memnundum 1 sene sonra 2 arkadaşıma aldırdım adamlar o kadar çok satınca hemen işi uyanıklığa vurup malzeme kalitesini 10 dan 3-4 lere çekmişler resmen benim elimde ki sanki orjinalde adamlara çakma ürün almışız gibiydi o yüzden mesela 1 sene sonra kimseye drop önermem muhtemelen :D

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
öyle tabi ama şu da var ben vaktiyle rampage invoker kullanıyordum inanılmaz memnundum 1 sene sonra 2 arkadaşıma aldırdım adamlar o kadar çok satınca hemen işi uyanıklığa vurup malzeme kalitesini 10 dan 3-4 lere çekmişler resmen benim elimde ki sanki orjinalde adamlara çakma ürün almışız gibiydi o yüzden mesela 1 sene sonra kimseye drop önermem muhtemelen :D
O zaman da tekrar kaliteli yapıcaklar ama bence R36 her türlü kaliteli bence şu anlık.

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
teşşekkür ederim bende sipariş verdim
hayırlı olsun şimdiden baştan söylüyorum kargolar biraz sıkıntılı malum corona ihbar inişi yok veya aktarma merkezlerinde uzun süre bekleme gibi durumlarla karşılaşırsan müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalış olmazsa da fazla panik yapma benim gibi :D

EMGRANDO

80+ Bronze
8 aydır James Donkey 712 kullanıyorum 270 tl ye almıştım incehesaptan indirimde kesinlikle öneririm 7.1 i mükemmel ve bir sürü güzel özelliği var
ama yinede sen bilirsin

Lowe

80+ Bronze
hayırlı olsun şimdiden baştan söylüyorum kargolar biraz sıkıntılı malum corona ihbar inişi yok veya aktarma merkezlerinde uzun süre bekleme gibi durumlarla karşılaşırsan müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalış olmazsa da fazla panik yapma benim gibi :D
hepinize gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar knk bu arada son sorum 5 6 saat kullanım sonu rahatsız ediyor mu kulaklık ?

M.E.K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muharrem Emir Kavak
Evet arkadaşlar ürün elime ulaştı gerçekten muazzam mikrofon gayet sağlam sesi baya baya temiz iletiyor basslar kuvvetli kulak padleri baya rahat ek sorunuz varsa cevaplarım
Discord da ses sekmesi oluyormu öyle bir sorun var galiba o kulaklıkta bende almayı düşünüyorum

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
Discord da ses sekmesi oluyormu öyle bir sorun var galiba o kulaklıkta bende almayı düşünüyorum
valla hocam ses sekmesinden kastın son sesi açınca karşı tarafa ses gitmesi şu zamana kadar çoğu kulaklıkta gördüm ben o sorunu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

hepinize gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar knk bu arada son sorum 5 6 saat kullanım sonu rahatsız ediyor mu kulaklık ?
valla padleri baya yumuşak geldi bana o kadar kullanmadım ama ağrıtmayan kulaklık yoktur bana kalırsa :D yinede gözlükle kullanımı rahat eğer kullanan olurda merak ederse :D 3-4 saate hafif bir ağrı başlıyor ama 10dk dinlenince sıfır sıkıntı :D

Lowe

80+ Bronze
valla hocam ses sekmesinden kastın son sesi açınca karşı tarafa ses gitmesi şu zamana kadar çoğu kulaklıkta gördüm ben o sorunu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla padleri baya yumuşak geldi bana o kadar kullanmadım ama ağrıtmayan kulaklık yoktur bana kalırsa :D yinede gözlükle kullanımı rahat eğer kullanan olurda merak ederse :D 3-4 saate hafif bir ağrı başlıyor ama 10dk dinlenince sıfır sıkıntı :D
eyw bende gözlük kullanıyorum sipariş vermeyi düşünüyorum aldığın yerin linkini atablir misin rica etsem

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mustafa Emin Gül
Kardeşim kulaklığın markası dışında mikrofonun açısına dikkat et. Bazıları dik iniyor. Bazıları kavis alarak ağza doğru geliyor. Ben ona dikkat etmeden MSI GH30 aldım maalesef videolarda ses çok az çıkıyor. Elimle yaklaştırmam gerekiyor. O zamanda oyunu oynayamıyorum. Değiştirmek için mail attım umarım olumlu yanıt alırım da Gamepower yada JD kulaklıkla değiştiririm.

Top Bottom