Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 270 TL Almayanlar çöksün Mucaı MK680 Mekanik Klavye Aliexpress

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
SEFA KAYA

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
ya hocam bende steelseries apex 5 var yetiyor bana ya. numlock'u falan da var küçük bi ekranı da var daha ne olsun :D çok gaming işine girmiyorum
hocam o klavyeden niye bu tarz klavyelere geçme ihtiyacınız olsun ki zaten

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
SEFA KAYA
ya hocam bende steelseries apex 5 var yetiyor bana ya. numlock'u falan da var küçük bi ekranı da var daha ne olsun :D çok gaming işine girmiyorum
aynen klavyeniz baya güzelmiş sizi anca ajazz ak820 pro falan keser

GirayHan

80+ Gold
hocam o klavyeden niye bu tarz klavyelere geçme ihtiyacınız olsun ki zaten
aynen klavyeniz baya güzelmiş sizi anca ajazz ak820 pro falan keser
valla bilmiyorum arkadaşlar metal kasa diye aldık sağlam bişey çıktı 1 yıl falan oldu yazılımı falan da iyi steelseries'in. ama aliexpress'te ki klavyeler de hoş görünüyor gözüme belki bi tane denemek için alırım bilemedim :D atıyoruz paso ama bende yok :D

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
valla bilmiyorum arkadaşlar metal kasa diye aldık sağlam bişey çıktı 1 yıl falan oldu yazılımı falan da iyi steelseries'in. ama aliexpress'te ki klavyeler de hoş görünüyor gözüme belki bi tane denemek için alırım bilemedim :D atıyoruz paso ama bende yok :D
hocam ben aldim bi tane az once cok denemek istiyorsaniz klavyeleri degisebiliriz 😃😃 sizdeki klavye benim cok hosuma giden bir klavye bence hic girismeyin aliexpress klavyelerine

Osman7178

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman
Screenshot_1.png
Bende neden 270 TL degil bilen vamrı?

wuep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alperen Yardımcıoğlu
1720967226135.png

konu sahibine teşekkür ederim aldım 1 tane kendim için evde kullandığım tam boy mekanik klavyem vardı bu klavyede gözüme hoş geldi aldım yabancı kaynaklara baktığımda switchlerin değiştiği yazıyor ürün elime ulaşınca bende yorum yazacağım 250 tl ye aldım

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Mehmet B
Alıntıyı görüntüle
konu sahibine teşekkür ederim aldım 1 tane kendim için evde kullandığım tam boy mekanik klavyem vardı bu klavyede gözüme hoş geldi aldım yabancı kaynaklara baktığımda switchlerin değiştiği yazıyor ürün elime ulaşınca bende yorum yazacağım 250 tl ye aldım
Bendede Blue swic klavye var çok ses çıkardıgından dolayı dün saat 23.00 gibi indirimden sipariş verdim gece hemen kargoya verildi gelince tekrar yorum yaparım.

Galeyan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
M.Baran MALAY

yaman..k

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
Bendede Blue swic klavye var çok ses çıkardıgından dolayı dün saat 23.00 gibi indirimden sipariş verdim gece hemen kargoya verildi gelince tekrar yorum yaparım.
hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala indirimde mi?
bitti

Top Bottom