Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2789 TL'ye Asus ROG Cetra TWS Kulak İçi Bluetooth Oyuncu Kulaklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Cem
1700 e geliyorsa iade ile çok iyi. Aktif gürültü engelleme var

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Birkan Öztürk
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Cem
Oyun performansı nasıl acaba? Kulakiçi kulaklıklar ses kasma olarak bence kulaküstülerden kat kat iyiler fakat tws ler nasıl bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

N11 de geçerli değil sanırım
Ben sırf ucuz diye razer hammerhead x almıştım bin lira mı neydi. Açıkcası bişeye yaramıyor bunu bilemem ama

GoGeDota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gökalp GEZMİŞ
Oyun performansı nasıl acaba? Kulakiçi kulaklıklar ses kasma olarak bence kulaküstülerden kat kat iyiler fakat tws ler nasıl bilmiyorum.

N11 de geçerli değil sanırım
Satıcı vizyon bilgisayar, dolayısıyla fatura da öyle olacağı için promosyon sayfasına yükleyeceğin belge de fatura olacak.

Ali142

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali
Satıcı vizyon bilgisayar, dolayısıyla fatura da öyle olacağı için promosyon sayfasına yükleyeceğin belge de fatura olacak.
Merhaba, ben ürünü n11'den almayı düşünüyorum. N11'deki satıcı vizyon bilgisayar. Vizyon bilgisayar katılımcılar arasında var ancak n11 yok. Ben şimdi bur ürünü alsam geri ödeme gelir mi acaba?

Merhaba, ben ürünü n11'den almayı düşünüyorum. N11'deki satıcı vizyon bilgisayar. Vizyon bilgisayar katılımcılar arasında var ancak n11 yok. Ben şimdi bur ürünü alsam geri ödeme gelir mi acaba?
Soruma yardımcı olan olursa sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Taksim Delisi Cenk

Soruma yardımcı olan olursa sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
msi dan anakart aldım.. Tekramarket satıcısından..satıcı kampanyaya dahildi.Fakat pazarama üzerinden aldım tekramarketten.
Msi sorun çıkarmadı geri ödemei yaptı.Ama asusu bilmem.
ama sıkıntı olmaması lazım bence

Ali142

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali
msi dan anakart aldım.. Tekramarket satıcısından..satıcı kampanyaya dahildi.Fakat pazarama üzerinden aldım tekramarketten.
Msi sorun çıkarmadı geri ödemei yaptı.Ama asusu bilmem.
ama sıkıntı olmaması lazım bence
Hm anladım. Teşekkür ederim.

Vasat ürün kullandım.
Geri ödemeyle birlikte baya uyguna geliyor (1850tl). Yine de değmez mi dersin? Bir de beğenmeme sebebin nedir kısaca deneyimlerini anlatabilir misin?

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Enis
Hm anladım. Teşekkür ederim.

Geri ödemeyle birlikte baya uyguna geliyor (1850tl). Yine de değmez mi dersin? Bir de beğenmeme sebebin nedir kısaca deneyimlerini anlatabilir misin?
valla hocam ben f/p olarak bakarım ürüne. Oyun modu vs. var gecikme azaltıyormuş. Uygulamasını kurunca ses bir tık iyi oluyor ancak benim anker ile kıyaslanamaz. 1800 tl eder mi hiç sanmıyorum seçim sizin

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet
valla hocam ben f/p olarak bakarım ürüne. Oyun modu vs. var gecikme azaltıyormuş. Uygulamasını kurunca ses bir tık iyi oluyor ancak benim anker ile kıyaslanamaz. 1800 tl eder mi hiç sanmıyorum seçim sizin
Anker hangi ürünü hocam? Bende de liberty 4 var. Değer mi geçmeye diye düşünüyorum

florensa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Can Can
Bilen varsa Redmi Buds 5 Pro ile kıyaslayabilir mi? İkisi arasında kaldım.

Top Bottom