Neler Yeni

2K Monitör 900 ( dokuz yüz ) TL?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe
Yanlış fiyatlandırma neyse de tedarikteb dolayı iptal yiyor beni aradılar dedim stokta olmayan ürünü neden satışa sunuyorsunuz bişey diyemiyor
Hep öyle olur zaten bari parayı erkenden atsalar

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,664
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Yanlış fiyatlandırma neyse de tedarikteb dolayı iptal yiyor beni aradılar dedim stokta olmayan ürünü neden satışa sunuyorsunuz bişey diyemiyor
thhye o zaman basvuralım madem yanlış fiyatlandırma. Alternatif ürün versinler aynı özelliklerde

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,774
İsim
bilo
Discord
b1l0
Benim bildiğim kanuna göre stokta olmayan ürünü satışa sunamazlar, tedarikten dolayı iptal ne :D

Rıdvans

80+
Hep öyle olur zaten bari parayı erkenden atsalar
Şuan hala işlemde gibi görünüyor onların iptal etmesini beklemek yerine sen iptal et 1 hafta içinde para gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim bildiğim kanuna göre stokta olmayan ürünü satışa sunamazlar, tedarikten dolayı iptal ne :D
Kimine stokta yok denmiş kimine yanlış fiyatlandırma, aslında hepimiz bi şikayet etsek. Resmen alay ediyorlar.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe
Şuan hala işlemde gibi görünüyor onların iptal etmesini beklemek yerine sen iptal et 1 hafta içinde para gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimine stokta yok denmiş kimine yanlış fiyatlandırma, aslında hepimiz bi şikayet etsek. Resmen alay ediyorlar.
Olmayan stoklu ürünü satmak dolandırıcılik bence resmen şey gibi düşün 10k ya 4090 satiyolar parayı aliolar sonra tedarik edemedik diyolar o gün zarfında onca parayı ne yapiolar acaba

Rıdvans

80+
Olmayan stoklu ürünü satmak dolandırıcılik bence resmen şey gibi düşün 10k ya 4090 satiyolar parayı aliolar sonra tedarik edemedik diyolar o gün zarfında onca parayı ne yapiolar acaba
Bu işte başka bir iş var çünkü neredeyse bütün site olarak sipariş verdik ama adamlar fark edipte düzeltme yapmadı taaki ertesi güne kadar 😅

olum tedarik edememek ne la adamlar yarım saat stokta tuttular

Aykut D.

80+ Gold
Thh'ye verin (!)

İceWolf

80+ Silver
rrrrrr.jpg

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Emre Erkan Aydın
Ulan ben kendi ürünümü iptal etmeme rağmen benimkine bile tedarik edilemediği için iptal edilmiştir girmişler

Aykut D.

80+ Gold
İptaller gelmiş :d . Sizin paralarla bonanza yaptılar gibi :D .

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom