Neler Yeni

2K Monitör 900 ( dokuz yüz ) TL?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aykut D.

80+ Gold

..............

80+ Bronze
Monitörü 900 e aldığında yazdınmı :D ?
hocam neden başkasının parasının derdine düşüyorsunuz tartışmak için sormuyorum insanlar şansını deniyor kaybedeceği bir şey yok yani sen yapmıyorsan da başkasına muhalif olma burda boş ver diğer konularla ilgilen

Aykut D.

80+ Gold
hocam neden başkasının parasının derdine düşüyorsunuz tartışmak için sormuyorum insanlar şansını deniyor kaybedeceği bir şey yok yani sen yapmıyorsan da başkasına muhalif olma burda boş ver diğer konularla ilgilen
Şans diyorlar dahada patliom ula 900 e 1080p 60hz monitör satmıyorlar 2k 180 hz monitörü sana 900 e mi vercekler .

Aykut D.

80+ Gold
vermeyecekler haklısın ama ben de diyorum ki sa na ne? neden benim paramın derdine düşüyorsun? :D
Aga git paranı nereye harciyorsan harca banane ama gelecek umuduyla şıkayet var yazman falan komik ya :pepega: .
Mesaj otomatik birleştirildi:

LAN OLUM İADE TALEBİNİZ TAMAMLANDI DİYOR NAMUSSUZ ŞEREFSİZLERE BAK BEN İADE TALEBİNDE BULUNMUŞUM GİBİ DAVRANIYORLAR
Thh verin yawww :D :D ((!!))

Aga git paranı nereye harciyorsan harca banane ama gelecek umuduyla şıkayet var yazman falan komik ya :pepega: .

Tamam dostum en komik sensin anladık

Aykut D.

80+ Gold

..............

80+ Bronze

kanka ben de vermiyorum bir yere zaten gelmeyecekti. ama sen burda insanlara toksiklik yapıyorsun gerek yok diyorum sadece boş ver diyorum geç yani senlik bir şey yok burda

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom