Neler Yeni

3 adet assassins creed oyunu alıcam hangilerini almalıyım ?

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
Arkadaşlar soru başlıkta ve black flag güzel diyolar ama epicte bulamadım rogue alsam çok benziyor diyolar değer mi ?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Oynanışlarını izle öyle al. Hepsi birbirine benziyor 3 tane almaktansa 1 2 tane alsan yeter gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ac oyunları hem uzun hem de çok tekrar ediyor. En beğenilen oddyseyde bile o kadar çok aynı şeyleri yapıyoruz ki artık baygınlık geçirdim

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oynanışlarını izle öyle al. Hepsi birbirine benziyor 3 tane almaktansa 1 2 tane alsan yeter gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ac oyunları hem uzun hem de çok tekrar ediyor. En beğenilen oddyseyde bile o kadar çok aynı şeyleri yapıyoruz ki artık baygınlık geçirdim
Valhalla aldım indirimde hem o dönemi sevdiğim hem de yeni olduğu için ama farklı farklı dönemlerde geçtiği için ac oyunları güzel varsa alayım dedim teşekkür ederim ac 2 güzel diyolar ( ana karakter özellikle )
ac2 ve valhalla yeter herhalde

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Valhalla aldım indirimde hem o dönemi sevdiğim hem de yeni olduğu için ama farklı farklı dönemlerde geçtiği için ac oyunları güzel varsa alayım dedim teşekkür ederim ac 2 güzel diyolar ( ana karakter özellikle )
ac2 ve valhalla yeter herhalde
Ac 2 çok eski gelebilir

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ac 2 çok eski gelebilir
Daha önce hiç ac oyunu oynamadım ilk onla başlasam bile çok sıkıntı gelebilir mi ? Grafik kalitesi önemsiz benim için oynayış çok yavan olmasın yeter

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Daha önce hiç ac oyunu oynamadım ilk onla başlasam bile çok sıkıntı gelebilir mi ? Grafik kalitesi önemsiz benim için oynayış çok yavan olmasın yeter
Yani hocam 15 senelik oyun. Oynamadım ama bu zamanda artık kütük gibi hissettiriyordur. Oynanışına bakıp beğenirseniz öyle alın

Top Bottom