Neler Yeni

3 aylik discord nitro para cekiyor bir kaç arkadaşta yaşanan sorun

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,430
İsim
Taha yücel
Anladım hocam. Evet doğrulama amaçlı 1 dolar çekip iade ediyor. Korkulacak bir durum yok.
bende şeyden korktum aslinda o konudaki arakadaslarin iadesi gelmiyince belki bidaha cekip geri iade vermez sandim o yüzden tamda bir sey alcaktim sabah :l tedirgin oldum

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Discord 'un politikasını bilmiyorum o yüzden iade eder mi? etmezmi bu sorunun cevabını bilmiyorum.
O parayı fake hesapların önüne geçmek amaçlı çekiyor Aliexpresste vesaire de çekmişti. YouTube Premium ücretsiz denemesini almak istersen de 1 TL para çeker daha sonra geri yatırır.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
O parayı fake hesapların önüne geçmek amaçlı çekiyor Aliexpresste vesaire de çekmişti. YouTube Premium ücretsiz denemesini almak istersen de 1 TL para çeker daha sonra geri yatırır.
Sanal kart kullanırsan çekmiyor.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ramazan
@Arex https://www.technopat.net/sosyal/konu/epic-games-discord-nitrosu-para-cekiyor.1553140/
Şimdi böyle bir konu gördüm banada geri iade yapti ama üsteki konuda mesela arkadasa iade yapilmamis iletisime gecmis ama sonra noldu bilmiyorum üstüne 3 kere 1 dolar cekmis 8.95 o arkadasa sizede cekip iade eder mi? bilmiyorum ama etmesi lazim

Bu arada dolari 8.95 oldunu ögrendim şimdi 1 dolar diyince
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklima gelmedi knk insalik hali ama yeni bir şey yazdim ona bak bi
kanka bendede 0.99 dolar çekiyordu bırakttım

Sanal kart kullanırsan çekmiyor.
kanka bende çekiyordu

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,430
İsim
Taha yücel
Bro kartı yeni açtım içinde para yok zaten çekme talebindede bulunmadi
Sanal kartin icinde para varmiy di peki ?

Ben 2 hesaptan aldim biride hic kullanmadiğim ininalimi girdim para yoktu icinde para cekme denemesi olmamis toslada para vardi cekme denemesi olmus geri iade verildide zateb

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yellow Leblebi
İlgilendiği Kategoriler
Grafik Tasarım

Burdaki arkadaşlardada sorum oluyor bendede

Suan konuyu aciyorum 10 15 dk önce kartimdan tosla kartimdan discord nitro aldiğim kartimdan beles ama yani illa kart girin diyordu ya ondan

8.95 her kezde 8.95 cekiyor 1 kere veyaz daha fazla

Bende 8.95 cekiyor ve geri iade ediliyor ya edilmeseydi veya bi daba cekmeyeceğınin bir garantisi var mi discordda ticket gönderdim bakalim ne cevap vercekler tosla canli destek ile konustum discorddan cekildigi iade edildiği dedi o sirket ile konusun dedi bende ticket attim
Başiniza gelen var mi belki sira sizede gelebilir dikkatli olun suan sinirim bozuldu zaten telefonda kasiyor yazim hatalarim felan olmuş olabilir kusura bakmayin üsteki konuyu okuyun lütfen

Şikayet var sitesindede bir arkadas yazmis onunda basina gelmis yavas yavaş herkesten discord para cekmeye calisiyor heralde

Discord ayarldan faturalandirma kismindan cekilme islemi yapilmis diye gözükür bide

Ben ilk aldiğimda iptal etmiştim üyeliği sonra şimdi kayitli kartimi sildim

Ekleme:
https://www.technopat.net/sosyal/konu/epic-games-discord-nitrosu-para-cekiyor.1553140/
Şimdi böyle bir konu gördüm banada geri iade yapti ama üsteki konuda mesela arkadasa iade yapilmamis iletisime gecmis ama sonra noldu bilmiyorum üstüne 3 kere 1 dolar cekmis 8.95 o arkadasa sizede cekip iade eder mi? bilmiyorum ama etmesi lazim

Bu arada dolari 8.95 oldunu ögrendim şimdi 1 dolar diyince
hocam ben aldıktan 2-3 gün sonra faturalandırmayı iptal ettim.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,430
İsim
Taha yücel
@Arex tamam iste bendede para olan kartimin içinde cekiyor sonra iade ediyor bide ben başka bir hesaptan daha aldim nitro onada ininal kartimi girdim hic kullanmadigim almistim duruyodu icinde para yoktu ondan para cekme denemesi yapılmamış para olmadiği icin veya para olmadığı için gözükmüyor ta biz bu konuyu bu kadar uzattik güvemlik amacli cekip geri veriyormus işte anladim ben:D

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
@Arex tamam iste bendede para olan kartimin içinde cekiyor sonra iade ediyor bide ben başka bir hesaptan daha aldim nitro onada ininal kartimi girdim hic kullanmadigim almistim duruyodu icinde para yoktu ondan para cekme denemesi yapılmamış para olmadiği icin veya para olmadığı için gözükmüyor ta biz bu konuyu bu kadar uzattik güvemlik amacli cekip geri veriyormus işte anladim ben:D
e tm zaten güvenlik amaçlı çekiyor ama para olmayınca çekemiyor niye biz sabahtan beri bunu konuşuyoruz yaw :D

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Bana da sabah bildirimi geldi neyse ki kartta para yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular