Neler Yeni

🔥İndirim 3 Aylık Geforce NOW 255₺

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,591
İsim
MehmedVII
6 ay için 440 TL aslında hiçbir şey internetim iyiyse alır 6 ay keyfime bakarım.
Ben de katılıyorum. Hatta şu anda kendi sitelerinde kış indirimi var 420TL'di sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

416'ymış

QWuiet

80+ Bronze
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,591
İsim
MehmedVII

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,591
İsim
MehmedVII

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,657
İsim
Oğuz Oğuz
apuyla mayın tarlası oynarsın
Yanlış artık yeni nesil apu işlemciler ile yeni nesil oyunlar oynanıyor. Fsr teknolojisi ile çok daha iyi hale geliyor.;

Hatta gelişen apular ile artık el konsollarinda yeni nesil gow,rdr2,spiderman gibi oyunları oynamak mümkün.

• Beğen
Yanlış artık yeni nesil apu işlemciler ile yeni nesil oyunlar oynanıyor. Fsr teknolojisi ile çok daha iyi hale geliyor.;

Hatta gelişen apular ile artık el konsollarinda yeni nesil gow,rdr2,spiderman gibi oyunları oynamak mümkün.

Apu işlemcileri ti ye aldığımın farkında değilsiniz sanırım o gönderdiğiniz 30.000 TL lik laptopla ne güzel oyun oynanmış değil mi ? size ekran kartı olan bi laptop önereyim aynı fiyata

Bi de moderatör apuyla mayın tarlası oynarsına yanlış bilgi diye uyarı vermiş ;)

Burası mantıklı bir forum ama hala ekran kartsız oyun oynanır diye diretiyorsunuz neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Hatayı kabul edip devam etmek bu kadar mı zorunuza gidiyor? Oyun deyice akla ekran kartı gelir ekran kartsız oyun oynanmaz apu da ekran kartı sayılır ;)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,657
İsim
Oğuz Oğuz
Apu işlemcileri ti ye aldığımın farkında değilsiniz sanırım o gönderdiğiniz 30.000 TL lik laptopla ne güzel oyun oynanmış değil mi ? size ekran kartı olan bi laptop önereyim aynı fiyata

Bi de moderatör apuyla mayın tarlası oynarsına yanlış bilgi diye uyarı vermiş ;)

Burası mantıklı bir forum ama hala ekran kartsız oyun oynanır diye diretiyorsunuz neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Hatayı kabul edip devam etmek bu kadar mı zorunuza gidiyor? Oyun deyice akla ekran kartı gelir ekran kartsız oyun oynanmaz apu da ekran kartı sayılır ;)

Öncelikle ti'ye aldığınızı herhangi bir işaret koymazsanız anlayamam.
Ekstra bende 30k'lık cihazlarda olduğunu biliyorum ama 6800u serisi ekran kartsız laptoplarda da aynı apu kullanılıyor. Attığım videolar apunun gücünü göstermek içindi. F/p konusunda herhangi yorumda bulunmadım;

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom