Neler Yeni

3. DÜNYA SAVAŞI ÇIKAR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Onur
arkadaşlar bildiğiniz gibi olaylar oluyor İsrail Filistin Rusya ukranya İsrail İran falan filan bunun yüzünden sizce ww3 çıkarmı çıkarsa ne olur nükleer ile bı anda yok oluruz diye korkmuyorum değil sizce çıkarmı çıkarsa ne olur gelin tartışalım

Starlex

80+ Bronze
arkadaşlar bildiğiniz gibi olaylar oluyor İsrail Filistin Rusya ukranya İsrail İran falan filan bunun yüzünden sizce ww3 çıkarmı çıkarsa ne olur nükleer ile bı anda yok oluruz diye korkmuyorum değil sizce çıkarmı çıkarsa ne olur gelin tartışalım
Bu gece belli olacak canım

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
çıktı bile yani bunu eski savaşlar gibi düşünme işte günümüzün savaşları daha çok siber ve ambargo olarak devam ediyor

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,819
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
2.5 üst kg bas

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla bu yaşta savaş görmek istemiyorum eski 1800 1914 savaşları olsa falan bu kadar korkmam ama şuan nuukler bomba atarlasa dünya yok olur bı anda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Filistin'de o kadar bebek öldü insanlar öldü yazık hepsine üzülüyorum vallahi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Masum insanlar ölmesi çok acı verici bir şey

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,601
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İki sene önce aynı korku Ukrayna - Rusya savaşında da oldu. Büyük devletler dolaylı yoldan müdahale dışında burunlarını sokamıyorlar. Ukrayna - Rusya ya da İran - İsrail arasındaki savaşta da aynısı olacaktır bence. Daha fazlasına kimsenin şeyi yemez. Savaşlar artık Ortadoğu'da ki gibi sürmüyor, ekonomik savaşlar daha yoğun.

Dünya savaşları büyük devletler ve etraflarında kümelenen küçük devletler arasında geçer, günümüz büyük devletleri ABD ve Çin. Bunlar arasında büyük çaplı bir kriz olmadığı sürece 3. dünya savaşı hayal bence.

Eğer böyle bir senaryo gerçekleşirse bile Türkiye her zaman olduğu gibi denge politikasını iyi uygulayacaktır.

Starlex

80+ Bronze
İki sene önce aynı korku Ukrayna - Rusya savaşında da oldu. Büyük devletler dolaylı yoldan müdahale dışında burunlarını sokamıyorlar. Ukrayna - Rusya ya da İran - İsrail arasındaki savaşta da aynısı olacaktır bence. Daha fazlasına kimsenin şeyi yemez. Savaşlar artık Ortadoğu'da ki gibi sürmüyor, ekonomik savaşlar daha yoğun.

Dünya savaşları büyük devletler ve etraflarında kümelenen küçük devletler arasında geçer, günümüz büyük devletleri ABD ve Çin. Bunlar arasında büyük çaplı bir kriz olmadığı sürece 3. dünya savaşı hayal bence.

Eğer böyle bir senaryo gerçekleşirse bile Türkiye her zaman olduğu gibi denge politikasını iyi uygulayacaktır.
Bu adımlarımızla denge politikasını yürütmek zor olcak gibi bizde savaşa dahil olabiliriz

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,601
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bu adımlarımızla denge politikasını yürütmek zor olcak gibi bizde savaşa dahil olabiliriz
Çok büyük ekonomik zarara yol açar hiçbir devletin şeyi yemez bence. Devletler birbirlerine göz dağı verirler. Birbirlerine yanlış yapıldığında mahzenden çıkarılan silahlar ben burdayım ha der. Ha çıkarsa da devletimiz ne gerekiyorsa maddi manevi her şeyimizi veririz şüphesiz.

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet
hep aynı terane raf*ziler yahudilerin eşeği,gene bir tansiyon çıkarıp dönecek bir şey yok şuana kadar hangi iran roketi israile başarıyla girdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,475
Üyeler
151,069
Son üye
dyper58037
Top Bottom