Neler Yeni

3. DÜNYA SAVAŞI ÇIKAR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Onur
Milattan önceden beri varız bizi kimse yıkamaz Allah bizimle
Mesaj otomatik birleştirildi:

hep aynı terane raf*ziler yahudilerin eşeği,gene bir tansiyon çıkarıp dönecek bir şey yok şuana kadar hangi iran roketi israile başarıyla girdi
İran korkmuyor kanka ölmekten ondan İran saldırırsa sıkıntı nuukler bombası var israilin

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet
Milattan önceden beri varız bizi kimse yıkamaz Allah bizimle
Mesaj otomatik birleştirildi:

İran korkmuyor kanka ölmekten ondan İran saldırırsa sıkıntı nuukler bombası var israilin
israil sonunda maşası olan iranın fişini kesmek istese çoktan nukelardı merak etme

Shoto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Shoto Todoroki
arkadaşlar bildiğiniz gibi olaylar oluyor İsrail Filistin Rusya ukranya İsrail İran falan filan bunun yüzünden sizce ww3 çıkarmı çıkarsa ne olur nükleer ile bı anda yok oluruz diye korkmuyorum değil sizce çıkarmı çıkarsa ne olur gelin tartışalım
Günümüz savaşları topla tüfekle olcağını sanmıyorum kaldı ki kimse birbirine nükleer bomba atma cesaretine girişmez büyük risk olur.

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Pukiina
arkadaşlar bildiğiniz gibi olaylar oluyor İsrail Filistin Rusya ukranya İsrail İran falan filan bunun yüzünden sizce ww3 çıkarmı çıkarsa ne olur nükleer ile bı anda yok oluruz diye korkmuyorum değil sizce çıkarmı çıkarsa ne olur gelin tartışalım
Bu gece her şey belli olur

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,131
İsim
Sarp Yılmaz
Hiçbiri rahat durmuyor ki yerinde hepsi kaşınıyor hepsi olay peşinde resmen.
bu şekilde çok da uzak değil diyebiliriz 3.Dünya Savaşının...

KAANT10X

80+ Bronze
İranlı ga......ın gerçekten siyonistlerle savaşacağına inanan var mı? Ancak 2 tane balon gönderir o da Suriye'de boş bir tarlaya düşer.

Loading...

80+ Silver
İran olursa Torpil savaşı olur

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Bahadır
ciksada en onde beni gonderseler erkenden gideyim bu dunyadan gitmeden 3 5 les alirsam ne ala

Top Bottom