Neler Yeni

3 gün pc açık kalsa bir şey olur mu?

McCALL11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Salihcan Eyican
Arkadaşlar memlekete gideceğim için evden 3 günlüğüne ayrılıyorum. Sürekli oynadığım bir oyun var robloxda. Roblox 3 gün boyunca açık kalsa bilgisayara ne sorun oluşturabilir fazla ısınır mı sorun yaratır mı?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Orkun
Arkadaşlar memlekete gideceğim için evden 3 günlüğüne ayrılıyorum. Sürekli oynadığım bir oyun var robloxda. Roblox 3 gün boyunca açık kalsa bilgisayara ne sorun oluşturabilir fazla ısınır mı sorun yaratır mı?
Bilgisayarının ısınma kapanma gibi bir sorunu yoksa hiçbir şey olmaz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,952
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Elektriğin kesilmediğini düşünecek olursak hiçbir sorun olmaz.

Erentty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
semih eren gül
Elektirik parasını dert etmiyorsan sıkıntı olmaz

McCALL11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Salihcan Eyican
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarının ısınma kapanma gibi bir sorunu yoksa hiçbir şey olmaz.
hocam mx4 termal macun var üstünde işlemcinin. R5 1600AF var ve stok soğutucusu var. Termal macunu sürmeden 1 gün önce kasayı temizledim. Kasada 1 adet egzoz fan var.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Orkun
hocam mx4 termal macun var üstünde işlemcinin. R5 1600AF var ve stok soğutucusu var. Termal macunu sürmeden 1 gün önce kasayı temizledim. Kasada 1 adet egzoz fan var.
Hiçbir sorun olmaz o zaman.

McCALL11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Salihcan Eyican
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektirik parasını dert etmiyorsan sıkıntı olmaz
Hocam sistem şu şekilde. RX 550, R5 1600AF, B450M, 8GB 3200MHZ RAM, 120GB SSD, 500GB HDD. 500W da psu var ne kadar artar elektrik faturası?

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat
hiçbir sorun olmaz ve pc ne uzaktan erişmek istersen chrome dekstop eklentisini indirebilirsin

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Özcan Karakaya
ne gerek var 3 gün açık bırakmaya

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
hiçbir şey olmaz. 2 gmod açık mine yaparken çok açık bıraktım bilgisayarı

Top Bottom