Neler Yeni

3 Günde 8000 Üye Olduk ve Forumumuza Saldırdılar!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,196
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hayır hani anlamıyorum DDOS saldırısı ile sistemi temelli kapatamazlar niye buna para veriyolar ki? Güldürücü.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Cloudflare varken artık DDoS zor ama bu demektir ki 3 günlük forum olmasına rağmen başkalarına rakip olabilmişiz

SÜPERSİNİZ; Değerli dostlarım sadece 3 günde evet 3 günde 8000 kayıtlı üyemiz oldu ? Peki bu ne anlama geliyor derseniz bu mükemmel bir şey gerçekten efsanesiniz :love:

FORUMUMUZA SALDIRDILAR; sizler şahit oldunuz forumumuz çok büyük DDOS saldırısı alıyor bu DDOS saldırısı o kadar büyükki dün forumumuza 1 saatte 4 Milyon talep göndererek forumumuzu kapattı. Bu saldırı 8 ülke ve binlerce farklı IP'den gerçekleşti web master arkadaşlarım ile görüştüğüm zaman ise bir kişinin bu saldırıyı yapması için 1 saatine binlerce lira para ödemesi gerekir diye belirtti. Yani birileri bize forumumuza zarar vermek için büyük paralar harcamayı göze almış işte o zaman doğru yolda olduğumuz ortaya çıkıyor ? kimse yıpratamaz tam gaz devammm.

KİTLEMİZ; yaş gruplarına baktığımız zaman ise yetişkininden gencine herkes forumumuzda tam da olmasını istediğimiz gibi :coffee: Öncelikle bilgi birikim anlamında dolu olan yetişkin kişilerin, soru sorup cevap bekleyen genç kardeşlerimize yardımcı olmalarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.

ŞİKAYETLERİNİZ; şikayetleriniz var biliyorum bilmez miyim ? biz şuan Donanım Arşivi olarak forum kapasitemizi ve işleyişi analiz etmeye çalışıyoruz. Belirli bir süre sonra da doğru kategori, başlık ve konu içi düzeltmeleri için özel mod alımları gerçekleştireceğiz. Ama siz bir şeyi kaçırıyorsunuz biz daha üç günlük bir forumuz evet üç ?

YARDIMCI OLUN; sizden bir şey istiyorum lütfen bize yardımcı olun ve grup kurallarını eksiksiz yerine getirin, lakin kategori modlarımız şuan olmamasına rağmen gerçekten büyük bir özenle forum kendi akıp gidiyor gerçekten müthişsiniz. Ama arada kaçaklar oluyor onlarda kendilerine çeki düzen gösterirse bizim gibi küçük bir ekibe büyük bir yardımınız olacak. Zaten ekip ve gelirlerimiz yükseldiği zaman bu geliri forumumuza yatıracağım ve burayı en iyi forum yapmak için elimden ne geliyorsa onu yapacağım. Sevgiler var olun.
Elinize sağlık çok iyi bir sistem olmuş her türlü bilgi paylaşımı rahatça ve saygı çerçevesinde bakabiliyoruz yasa öneri yapıyoruz başarılar dilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan SÖNMEZ
Hocam bizim milletin bu kudurma, kabullenememe , rekabeti çirkeflik ve şerefsizlikle karıştırma huyu bir türlü bitmedi. Art niyet sahibi insan sayısı o kadar çok ki ülkemizde, siz iyi bir şey yapmaya kalktığınızda hemen taş koymaya çalışıyorlar. Ben bu kafayı anlayamıyorum. Böylesine saçma ve aşağılık işler yapan insanların ülkeye zerre faydası olmaz. Kendi menfaatlerinden başka bir derdi olmayan insanların yapacağı iş bu. Böylesinden de hayır beklenmez zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Cihan Dağ
ÖLMEDEN ÖNCE YAPACAKLARIM:

1. ABDULLAH abinin pubg 1.olduğunu görmek.

2. RTX 2080 Tİ almak.

3. donald trump ile çay içmek.

4. WinRAR satın almak.

5. biscolata reklamında oynamak.

akin0z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Akın
SÜPERSİNİZ; Değerli dostlarım sadece 3 günde evet 3 günde 8000 kayıtlı üyemiz oldu ? Peki bu ne anlama geliyor derseniz bu mükemmel bir şey gerçekten efsanesiniz :love:

FORUMUMUZA SALDIRDILAR; sizler şahit oldunuz forumumuz çok büyük DDOS saldırısı alıyor bu DDOS saldırısı o kadar büyükki dün forumumuza 1 saatte 4 Milyon talep göndererek forumumuzu kapattı. Bu saldırı 8 ülke ve binlerce farklı IP'den gerçekleşti web master arkadaşlarım ile görüştüğüm zaman ise bir kişinin bu saldırıyı yapması için 1 saatine binlerce lira para ödemesi gerekir diye belirtti. Yani birileri bize forumumuza zarar vermek için büyük paralar harcamayı göze almış işte o zaman doğru yolda olduğumuz ortaya çıkıyor ? kimse yıpratamaz tam gaz devammm.

KİTLEMİZ; yaş gruplarına baktığımız zaman ise yetişkininden gencine herkes forumumuzda tam da olmasını istediğimiz gibi :coffee: Öncelikle bilgi birikim anlamında dolu olan yetişkin kişilerin, soru sorup cevap bekleyen genç kardeşlerimize yardımcı olmalarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.

ŞİKAYETLERİNİZ; şikayetleriniz var biliyorum bilmez miyim ? biz şuan Donanım Arşivi olarak forum kapasitemizi ve işleyişi analiz etmeye çalışıyoruz. Belirli bir süre sonra da doğru kategori, başlık ve konu içi düzeltmeleri için özel mod alımları gerçekleştireceğiz. Ama siz bir şeyi kaçırıyorsunuz biz daha üç günlük bir forumuz evet üç ?

YARDIMCI OLUN; sizden bir şey istiyorum lütfen bize yardımcı olun ve grup kurallarını eksiksiz yerine getirin, lakin kategori modlarımız şuan olmamasına rağmen gerçekten büyük bir özenle forum kendi akıp gidiyor gerçekten müthişsiniz. Ama arada kaçaklar oluyor onlarda kendilerine çeki düzen gösterirse bizim gibi küçük bir ekibe büyük bir yardımınız olacak. Zaten ekip ve gelirlerimiz yükseldiği zaman bu geliri forumumuza yatıracağım ve burayı en iyi forum yapmak için elimden ne geliyorsa onu yapacağım. Sevgiler var olun.
İlk defa bir foruma katıldım gayet iyi gidiyor tam gaz devam Abdullah bey

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ebubekir Özkan
Bu forumda en önemli konu yardımlaşmak. Ben 25 yaşındayım, burada cevap yazdığım, sorusuna cevap vermeye çalıştığım kişi 11-12 yaşında kardeşim de olabilir, 35-40 yaşındaki abilerim de olabilir. Normal bir forum kullanıcısı olarak diyorum ki saygı ve dürüstlük çerçevesinde bu foruma katkı veren, vermek isteyen herkese ihtiyacımız var. Bu tarz saldırıların karşılığı olarak biz dayanışma içerisinde olursak hem forum güçlenir hem de daha çok büyür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erkin Ulaş İlyasoğlu
Yıllardır arkandayız Apo, rahat ol bizim aile bayağı sağlam.?

xhakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
hakan kanyılmaz
ya kimin yaptığı belli.bu mecrada kimler kıskanç kimler fesat biliyoruz

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Çekemeyenlere selam. Teknoloji alanında gelişmek için burdayız ! . :ROFLMAO::ROFLMAO: @Abdullah Hacıgül Çekiliş bekliyoruz :)

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
Abim tam gaz devam hiç bir şey sana engel değildir, biz arkanızdayız.
Öneri olarak şunu söyliyeyim: Silme gelsin bazen yanlış bilgi verdiğimiz oluyor silne gelebilir belki.

• Beğen
Reaksiyonlar: Kedy
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom