Neler Yeni

3 Günde 8000 Üye Olduk ve Forumumuza Saldırdılar!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Tera

80+
Önerileriyle, şikayetleriyle bize yol gösteren ve forumu geliştirmemize yardımcı olan herkese ayrıca teşekkür ederim. :love:
Şikâyet ve öneriler dikkate alınıyor mu? Hani X üyesi y özelliğini istedi de foruma getirdik dediğiniz özellik var mı? Yanlış anlaşılmasın, merak ettim.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Buralar değerlenicek.. :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Tera

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Şikâyet ve öneriler dikkate alınıyor mu? Hani X üyesi y özelliğini istedi de foruma getirdik dediğiniz özellik var mı? Yanlış anlaşılmasın, merak ettim.
Bir kişi istek ve öneri konusu açıp isteğini bildiriyor, eğer diğer kullanıcılar tarafından da uygun görülüyor ve Xenforo da destekliyorsa getiriliyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Tera

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
SÜPERSİNİZ; Değerli dostlarım sadece 3 günde evet 3 günde 8000 kayıtlı üyemiz oldu ? Peki bu ne anlama geliyor derseniz bu mükemmel bir şey gerçekten efsanesiniz :love:

FORUMUMUZA SALDIRDILAR; sizler şahit oldunuz forumumuz çok büyük DDOS saldırısı alıyor bu DDOS saldırısı o kadar büyükki dün forumumuza 1 saatte 4 Milyon talep göndererek forumumuzu kapattı. Bu saldırı 8 ülke ve binlerce farklı IP'den gerçekleşti web master arkadaşlarım ile görüştüğüm zaman ise bir kişinin bu saldırıyı yapması için 1 saatine binlerce lira para ödemesi gerekir diye belirtti. Yani birileri bize forumumuza zarar vermek için büyük paralar harcamayı göze almış işte o zaman doğru yolda olduğumuz ortaya çıkıyor ? kimse yıpratamaz tam gaz devammm.

KİTLEMİZ; yaş gruplarına baktığımız zaman ise yetişkininden gencine herkes forumumuzda tam da olmasını istediğimiz gibi :coffee: Öncelikle bilgi birikim anlamında dolu olan yetişkin kişilerin, soru sorup cevap bekleyen genç kardeşlerimize yardımcı olmalarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.

ŞİKAYETLERİNİZ; şikayetleriniz var biliyorum bilmez miyim ? biz şuan Donanım Arşivi olarak forum kapasitemizi ve işleyişi analiz etmeye çalışıyoruz. Belirli bir süre sonra da doğru kategori, başlık ve konu içi düzeltmeleri için özel mod alımları gerçekleştireceğiz. Ama siz bir şeyi kaçırıyorsunuz biz daha üç günlük bir forumuz evet üç ?

YARDIMCI OLUN; sizden bir şey istiyorum lütfen bize yardımcı olun ve grup kurallarını eksiksiz yerine getirin, lakin kategori modlarımız şuan olmamasına rağmen gerçekten büyük bir özenle forum kendi akıp gidiyor gerçekten müthişsiniz. Ama arada kaçaklar oluyor onlarda kendilerine çeki düzen gösterirse bizim gibi küçük bir ekibe büyük bir yardımınız olacak. Zaten ekip ve gelirlerimiz yükseldiği zaman bu geliri forumumuza yatıracağım ve burayı en iyi forum yapmak için elimden ne geliyorsa onu yapacağım. Sevgiler var olun.
Nice

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,181
Üyeler
157,038
Son üye
Blackopps