Neler Yeni

3 mouse arasında kaldım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Hocam bu sıralamaları şöyle diye biliyorum
5000e en iyisi 2500e en iyisi diye sınıflandırılıyor.Yani parasına göre.Keris 2 ace bile koymamışlar.Bu g305 in daha iyi olduğu anlamınamı geliyor hayır tabi ki de
Hocam genel performansa göre sıralıyor hata kıyaslama yaptığın zaman bunun şu yanı kötü vs diye detaylı açıklama yazmışlar yani fiyata göre değil

Bakın burdan fps yapınca en iyi mousları sıralıyor sadece fps değil sensör vs hepsini karşılaştırıyor. Altta sıralama devam ediyor ama sizin önerdiğiniz mouse yok logitech olan 12. sırada mı ne. Belki asus mouse da idir bilmiyorum ama sıralamada göremiyorum.

1718955344528.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aimpoint modelini arkadaş yazınca gördüm tamam o zaman o da dahil olsun dedim ilk mesajlarda ortamı germeye gerek yok 😀 havalar sıcak herkesin işi var
Hocam oratamı gerecek bir şey yok ki sadece sizin sorunuza cevap veriyorum

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Metin Şeker
Hocam genel performansa göre sıralıyor hata kıyaslama yaptığın zaman bunun şu yanı kötü vs diye detaylı açıklama yazmışlar yani fiyata göre değil

Bakın burdan fps yapınca en iyi mousları sıralıyor sadece fps değil sensör vs hepsini karşılaştırıyor. Altta sıralama devam ediyor ama sizin önerdiğiniz mouse yok logitech olan 12. sırada mı ne. Belki asus mouse da idir bilmiyorum ama sıralamada göremiyorum.

Alıntıyı görüntüle

Teşekkür ederim hocam sagolun yinede viper mini elime olmaz büyük ihtimal elim baya büyük diğerlerini de bakar karar veririm iyi günler dilerim

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Burak

Alıntıyı görüntüle

Bilemiyorum hocam o zaman ama gladius 3 aimpoint listedekiler arasında en iyisi diyebilirim.Tabi bütçe yetiyorsa v3 pro daha iyi.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Teşekkür ederim hocam sagolun yinede viper mini elime olmaz büyük ihtimal elim baya büyük diğerlerini de bakar karar veririm iyi günler dilerim
Aynı siteye girin hocam orda mouselar sıralı ben ilk 4'ün resmini aldım sadece bütçenize uygun bir şey varsa ona göre alırsınız sayfada detaylı inceleme anlatımı da var.

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eren Turhan
Palm tutuyorsanız asus bayaği iyi elime çok güzel oturdu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular