Neler Yeni

Yardım 3 Redmi telefondan hangisini seçmeliyim?

yamato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yunus
3 Seçenek var sizce hangisini seçmeliyim? oyun asla oynamam. sosyal medyada cok vakit geciriyorum

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 9S
Xiaomi Redmi Note 9 Pro

RN9 PRO da kasma sorunlari varmis sanirim.

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
misfit
3 Seçenek var sizce hangisini seçmeliyim? oyun asla oynamam. sosyal medyada cok vakit geciriyorum

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 9S
Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Note 9 serisinin yazılımı hakkında çok şikayet gördüm, fakat sende de olur diye bir şey diyemem. Note 8 serisi biraz eski olduğu için benim tercihim Note 9'dan yana olurdu, Poco tarafına da bakabilirsin. Bütçeyi zorlamak istemezsen 9S sosyal medya için gayet uygun lakin Pro'nun kamerası daha iyi.

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 9S
Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Evet kasma sorunlarıyla alakalı bende bir şeyler duymuştum ancak teknoloji şans işidir. Bende olan sizde olmayabilir. Note 9 pro alıp bi 14 gün kullanıp memnun kalmazsanız 15. Gün iade etmenizi önerebilirim önemli olan sizin kendi deneyimleriniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Yusuf Bingül

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 9S
Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Dostum senden rica ediyorum hala almadıysan redmi telefonlardan uzak dur. Xiaomi fanı olarak 1 yıl redmi note 9 pro kullandım ve redmilerden nefret ediyorum. Bu kadar yazılımsal problemli bir telefon olamaz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Note 9S ile Pro aynı sayılır hatta Pro daha kötü kamera olarak. 9S öneririm, kendimde kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Konuralp Çakır

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 9S
Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Bende note 8 pro var çok memnunum gayet sağlam 3,4 kere elimden mermere düşürdüm çatlak dahi olmadı. Diğerleri hakkında bilgim yok. kısaca sosyal medya için yeter de artar.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,458
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
redmi serisini hepten seçmeyin derim yazılımsal sorunları var, 9S'de de garip sorunlar oluşabiliyor eğer ciddi almayı düşünüyorsanız bu konuma bakın derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,724
Üyeler
157,276
Son üye
bulentdura
Top Bottom