Neler Yeni

Yardım 3 Telefondan hangisini seçmeliyim

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
828
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Fiyatlarını göz önünde bulundurmadan konuşuyorum. Arkadaşım 13t pro aldı iphoneden çok iyi diyor. Kamerası süper. Pubg performansı işlemcisi vb. şeyleri süper. Kamera lensi ayrı güzel. 4k 30fps ve 1080p 60fps çekiyor.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Xiaomi 13T Pro 512gb 12gb​

Samsung Galaxy S23 256GB 8GB​

iPhone 14 128GB​

3 seçeneğim var ve alacağım yerde hepsinin parası eşit fiyatları önemli değil hangisi beni rahat ettirir (sosyal medya, müzik, uzun süreli şarj, amatör fotoğrafçılık ve edit için)
iPhone'u değerlendirmiyorum, Samsung ve Xiaomi Antutu puanları aşağıda;

brave_hA45itsTz1.png

Ek olarak ikinci elde S23 daha iyidir bence. Ben olsam bu durumda S23 tercih ederim.
Xiaomi'yi ucuza YD alıp IMEI attırmak mantıklı TR'de ama zaten burada yaşamıyormuşsunuz.

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
sorduğum çoğu arkadaşım iphone un pro veya pro max modelleri olmadığı sürece alınmayacağını söyledi hoş ben de iphone a ısınamıyorum android daha özgür bırakıyormuş gibi geliyor ama hiç kullanmadım o yüzden bu yorumum ne kadar doğru bilmiyorum, 8 sene xiaomi kullandım sadece son aldığım telefonda bir takım sorunlar yaşadım insanlar o kadar paraya xiaomi alma samsung daha garanti bir cihaz diyor, s23 hakkında kötü bir şey duymadım ilk telefonum da samsung du işte bunları böyle kafada birleştirince karar veremiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ios yazılımını deneyimleme fikrim de var ama o kadar para verdikten sonra ya pişman olursam diye de korkmuyor değilim
Android ve ios beraber kullandım bir süre. Eğer android üzerinde özgür olmayı seviyorsan ios geçmesi çok zor oluyor. Ki bende geçemedim zaten.

PsychooS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Furkan Tetik
tamamdır karar verdim hepinize yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim.
S23 alıcam ve bir tanıdığman 1 haftalığına ıphone 14 istedim denemek için android özgürlünü bırakmak istemiyorum ama ios u da deneyimleyip performansına bakarak eğer ki istediğim performansı gösterirse 5 6 ay sonra da bir iphone almayı düşüneceğim ayrıca xiaomiyi seçmememin sebebi uzun yıllardır kullandığım ve iyi taraflarını gördüğüm gibi kötü taraflarını da bilmem bakalım samsung teknolojisini ne kadar ilerletmiş

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn

Xiaomi 13T Pro 512gb 12gb​

Samsung Galaxy S23 256GB 8GB​

iPhone 14 128GB​

3 seçeneğim var ve alacağım yerde hepsinin parası eşit fiyatları önemli değil hangisi beni rahat ettirir (sosyal medya, müzik, uzun süreli şarj, amatör fotoğrafçılık ve edit için)
Bana Kalırsa 13T Pro tercih ederdim düz model iphonelar alınmaz bana göre şarj icin ve günlük kullanım için de aynı şekilde kamera açısından diğerleri biraz daha iyi olabilir belki ama 13T Pro tercih ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,652
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom