Neler Yeni

Android 3 Senedir Geliştirdiğim Oyun Sonunda Yayınlandı! 🤗

Mfa95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muhammed Akkaya
İlgilendiği Kategoriler
Mobil, programlama
şimdi girip baktımda güzel olmuş, çizimler falanda güzel. İnternet yokken tam oynamalık oyun
Yanlış anlasilma olmasın, bütün görseller haliyle telifsiz sitelerden toplandı. Onları yerleştirmek bile benim için zordu. Ama tüm kodlama bana ait. Teşekkürler

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yanlış anlasilma olmasın, bütün görseller haliyle telifsiz sitelerden toplandı. Onları yerleştirmek bile benim için zordu. Ama tüm kodlama bana ait. Teşekkürler
yinede güzel durmuş baya

Satriani

80+ Bronze
Eline sağlık dostum gayet keyifli ve kafa dağıtmalık bir oyun olmuş. Tüm zorluklara rağmen pes etmeyip tamamlamış olman ayrıca takdire şayan, umarım yolun daha da açık olur ve bi' an önce sağlık açısından da daha güzel gelişmeler yaşarsın. Umutla kal...

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Güzel olmuş bu arada pes etmemen şahsen beni mutlu etti ve oyun hakkında sorum bazı yerde donerken çapraz gidiyor tıkladığımızda o oyunun amacımı yoksa hatamı?

Mfa95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muhammed Akkaya
İlgilendiği Kategoriler
Mobil, programlama
Güzel olmuş bu arada pes etmemen şahsen beni mutlu etti ve oyun hakkında sorum bazı yerde donerken çapraz gidiyor tıkladığımızda o oyunun amacımı yoksa hatamı?
Teşekkürler. Çapraz gitmesini anlamadım. Karakter dairenin yörüngesinde dönüyor. Ekrana tıklandığı anda ileri doğru atılıyor. Amaç sonraki daireye atlamak ve yüksek skor edinmek. Refleks oyunu diyebiliriz.

İlk karakter biraz zorlaştırıyor anlaşılan. Diğer karakterler biraz daha iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,000
Üyeler
152,387
Son üye
BOSKA
Top Bottom