Neler Yeni

Android 3 Senedir Geliştirdiğim Oyun Sonunda Yayınlandı! 🤗

Cihangir

80+ Gold
Selamünaleyküm, 4 yıldır %90 görme engelliyim (çok az görüyorum) küçüklüğümden beri yazılımla uğrattığım için bu süreçte devam etme kararı aldım ve çabaladım.

3 yıldır da tek bir oyunu geliştirmeye çalışıyorum. Zorluklar sebebiyle birçok defa pes edip bırakmıştım. Oyun çok basit olabilir ama benim için özellikle görsel kısımlar tam bir eziyete dönüşmüştü. Yine de bitirmek için çabaladım ve nihayet yayınladım şükür.

İnceleyip, geri bildirimlerinizi iletirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler 🙂

Oyun linki (Hyper Jump):

GOOGLE PLAY STORE
hemen indirip bakıyorum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
en kısa zamanda girip bakacağım, eline sağlık
1666538808609.png

Mfa95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Muhammed Akkaya
İlgilendiği Kategoriler
Mobil, programlama
Tek başınıza mı yaptınız ? Artiss , grafikçi vs yok mu ?
Hayır tek başıma yaptım. 3 yılımı aldı görme zorluklarından dolayı. Ama aile ve çevremden yardim aldım tabi. Çoğunlukla kontrol ettirmek için

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
enes
Selamünaleyküm, 4 yıldır %90 görme engelliyim (çok az görüyorum) küçüklüğümden beri yazılımla uğrattığım için bu süreçte devam etme kararı aldım ve çabaladım.

3 yıldır da tek bir oyunu geliştirmeye çalışıyorum. Zorluklar sebebiyle birçok defa pes edip bırakmıştım. Oyun çok basit olabilir ama benim için özellikle görsel kısımlar tam bir eziyete dönüşmüştü. Yine de bitirmek için çabaladım ve nihayet yayınladım şükür.

İnceleyip, geri bildirimlerinizi iletirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler 🙂

Oyun linki (Hyper Jump):

GOOGLE PLAY STORE
Normalde indirmem mobil oyun ama bu kadar emek vermişsiniz indirdim hemen

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz

Oyun linki (Hyper Jump):

GOOGLE PLAY STORE
tebrik ederim, başarılı bir çalışma olmuş.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,094
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
İndirdim, oynadım, beğendim.
-Modern Sezar.😂
Şaka bir yana gerçekten eğlenceli ve güzel olmuş. Hyper Casual tarzına güzel adapte olmuş. Eline emeğine sağlık. Başarıların devamını dilerim!

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Yüklüyorum hocam bakalım nasıl yorum yaparım, saygılar başarılar

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,543
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Kanka harika bir detaysın eline koluna sağlık.Bakacağım oyuna.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
şimdi girip baktımda güzel olmuş, çizimler falanda güzel. İnternet yokken tam oynamalık oyun

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ

Oyun linki (Hyper Jump):

GOOGLE PLAY STORE
umarım tedavisi vardır ve belki bu oyun sana umut olur yeni telefon aldığımda oyuna bir göz atacağım geçmiş olsun ve eline sağlık

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,701
İsim
Hacı
Eline emeğine sağlık. İndiriyorum hemen :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,889
Üyeler
152,355
Son üye
by_felixe
Top Bottom