Neler Yeni

30 bin TL telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet Can
Steam
ahmetcnzlm
Discord
ahmetcnzlm#1950
genel'de dizi film izliyorum instagram kullanmıyorum kamerayı çok kullanıyorum ama
O fiyata iphone önermem. Dizi film icin tablet al, daha sağlıklı olur. İpad air al, yanına daha uygun olan modellerden al. Hem fp olur hem mantıklı. Telefon dizi film aracı değil, bataryası da ona uygun değil. Yine de karar sizin.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
İp 11 al kalan parayı farklı değerlendirirsin. Şahsen ben öyle yaptım iyi ki yapmışım.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
emir yapar
düz 13 ile 14 arasın'da kaldım arkadaşım 2.el 13 pro bulursan al dedi pek anlamadığım için 2.el üründen o topa girmek istemiyorum pek
Mesaj otomatik birleştirildi:

kazıklanma ihtimalim çok yüksek 2.el ürünler'den pek anlamıyorum
Hmm evet o ihtimal de var, dün 14 pro almaya gidiyordum yolun yarısında iptal ettim yoksa ben satardım 13 Pro’yu :D 14 ne kadardı ki bi bakayım

RoSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Baytekin
11 + apple watch ve airpods almamı söylüyor arkadaşım tavsiyesi bu yönde kararsızım
11 ekmek gibi tükendi türkiyede, ama 1-2 yıla yavaşlamaya başlıcaktır benim görüşüm.
kaç yıllık cihaz oldu

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
C.S.
S22 ultra veya iphone 14. Yalnız samsung pil anlamında kötü. Şubatta s23 tanıtılacağı söyleniyor, 200 mp kamera, snapdragon 8 gen 2 ve uydu iletişimi teknolojisi olacakmış. Pil ve ekran özellikleri aynı olacak. Samsung, ön siparişte her sene kulaklık veya kılıf gibi aksesuarlar ya hediye ediyor ya da indirim yapıyor. Bekleyin derim.
Ben olsam illa iphone olacaksa se 2022, ipad 9 ve airpods 3 alırdım. Hatta watch se ye bile ilerleyebilirsiniz.
16 bin ₺ se3 (64gb) + ipad 9 (7.500₺) + airpods 3 ( 3.700₺) toplam 27bin civarına gelir. Bunun üzerine biraz eklenip bir de watch se 5.700 ₺ ye alınırsa ekosistem mac hariç tamamlanıyor. Hatta airpods 2 alınırsa neredeyse 30k ya tüm ekosistem sahip olursunuz. Bende airpods 2 ve 3 var, 2 ile 3 arasında fark göremedim ben. Aradaki farkı saate verebilirsiniz.
Androidde ise a73 5g (12.5 ₺) + tab s7fe ( 7.700) + buds 2 pro (3.000₺) + samsung watch 5 pro ( 7. 000 ₺ ) toplam 30 bin ₺. Tabi kulaklık tıkaçlı olmaz derseniz 1700₺ ye huawei freebuds 4 alabilirsiniz.

Son düzenleme:

sanders

80+ Bronze
S22 ultra veya iphone 14. Yalnız samsung pil anlamında kötü. Şubatta s23 tanıtılacağı söyleniyor, 200 mp kamera, snapdragon 8 gen 2 ve uydu iletişimi teknolojisi olacakmış. Pil ve ekran özellikleri aynı olacak. Samsung, ön siparişte her sene kulaklık veya kılıf gibi aksesuarlar ya hediye ediyor ya da indirim yapıyor. Bekleyin derim.
Ben olsam illa iphone olacaksa se 2022, ipad 9 ve airpods 3 alırdım.
yılbaşın'dan sonra alırsam fiyatlar artar diye alıyorum yoksa mart- nisan gibi alacaktım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Emre Selimoğlu
ille de 11 almak zorunda da değilsin 12 veya 13 modellerine yönelebilir, bütçeyi biraz daha zorlayarak veya para biriktirerek daha sonrasında apple watch, airpods alınabilir. şahsen apple watch ve airpods telefon kadar mühim değil, hayat kolaylaştırıcı aletler belki ama telefon kadar ihtiyaç olmayabilir. güçlü bir telefon alırsan yarın öbür gün halen değerli olduğu için elinden çıkartmak istediğinde bile aldığın fiyatı karşılayacaktır. aynı zamanda da tüm isteklerini de karşılar.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
bana kalırsa eğer pro takıntın yoksa düz 13 alabilirsin. prolar 3 kameradan dolayı güzel duruyor ama pro bana biraz gereksiz gibime geliyor 13 yeterli 14 alınmaz zaten 14 alana kadar 13 pro alabilirsin. ha uzun yıllar kullanırım dersen satmam 5 6 yıl boyunca dersen 13 pro düşünüle bilir tamamen sana bağlı yani. ben 13 pro ile 13 arasında kaldım 13 aldım memnunum pro alsamda olurmuş ama çokta geren varmı yok :D

sansanow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Mustafa ak
14 plus alabiliyorsan mükemmel olur

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,106
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
telefon alacağım karar veremedim şuan iphone 8 kullanıyorum yılbaşından önce alıyım dedim
alabılırsın iphone 14 al gec baska bıseye gerek yok o butcelerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana kalırsa eğer pro takıntın yoksa düz 13 alabilirsin. prolar 3 kameradan dolayı güzel duruyor ama pro bana biraz gereksiz gibime geliyor 13 yeterli 14 alınmaz zaten 14 alana kadar 13 pro alabilirsin. ha uzun yıllar kullanırım dersen satmam 5 6 yıl boyunca dersen 13 pro düşünüle bilir tamamen sana bağlı yani. ben 13 pro ile 13 arasında kaldım 13 aldım memnunum pro alsamda olurmuş ama çokta geren varmı yok :D
prolşarı teknolojı farkı var senın anlattıgın gıbı 3.bır lens ıle olay bıtmıyor

Top Bottom