Neler Yeni

Yardım 300 TL'ye alınacak en iyi kulaklık

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Kötü kulaklıklar değil, ayrıca arkadaş bütçeyi 350 TL yapabilirim demiş, o yüzden 50 TL indirimle drop plus alabilir :) https://www.hepsiburada.com/rampage...nlu-oyuncu-kulakustu-kulaklik-p-HBV00000T4XON
Kötü kulaklıklar değil mi xD O Gamenote acaba hangi kulaklığın fasonu :) Gamenote olan zaten iyi, kendimde önerdim ve bi farklı versionunu kullanıyorum. Drop Plus alacağına gitsin Aliexpress'den alsın. Hem yeni sürüm hem de daha ucuz.

kdrkcyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir Koçyiğit
Evet yakın zamanda voide elite indirime girdi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kötü kulaklıklar değil mi xD O Gamenote acaba hangi kulaklığın fasonu :) Gamenote olan zaten iyi, kendimde önerdim ve bi farklı versionunu kullanıyorum. Drop Plus alacağına gitsin Aliexpress'den alsın. Hem yeni sürüm hem de daha ucuz.
Drop plus'a kötümü diyorsunuz? Düzgün cümle kurunda anlayalım

Tolgax güneş

80+ Bronze
Vergi ile ne kadar olur

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy

Tolgax güneş

80+ Bronze
Her konuya Rampage önermen, kötü ürün olsa bari övmen :)

Eğer ucuz fiyat yazdırırsanız satıcıya vergisi 20 TL civarı olur. Eğer normal fiyattan girerse 40 TL civarına geleceğini düşünüyorum.
Ne kadar yazmalı satıcı fiyata ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ucuz fiyat yazdırırsanız satıcıya vergisi 20 TL civarı olur. Eğer normal fiyattan girerse 40 TL civarına geleceğini düşünüyorum.
TRY 280.43 44%OFF | EKSA E900 PRO Gaming Headset Gamer 7.1 Surround ses kablolu oyun kulaklıklar için mikrofon ile Xbox/PC/PS4 dizüstü bilgisayar/dizüstü bilgisayar/XIAOMI

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hangi kulaklık iyiyse onu öneriyoruz kardeşim ne alakası var, drop plus rampage markasının kaliteli bir kulaklığı. Bir sürü başka kulaklıkları var rampagenin. Neden onları önermiyoruz sence?

LowRPM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Enes Ersoy
Hangi kulaklık iyiyse onu öneriyoruz kardeşim ne alakası var, drop plus rampage markasının kaliteli bir kulaklığı. Bir sürü başka kulaklıkları var rampagenin. Neden onları önermiyoruz sence?
Eski sürüm ve problemleri belli olan kulaklık bu? Bunu önereceğime yeni versiyonunu öneririm? Mikrofon sorunları yaşayan çok kişi mevcut eski sürümde.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom