Neler Yeni

Çözüldü✓ 3000₺ mouse önerisi.

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
Bütçe
3000
Merhaba öncelikle güncel olarak rival 3 kullanıyorum mouse olarak ama oynadığım oyunlarda sergileyebileceğim performansın altında performans sergiliyormuşum gibi hissiyat veriyor bu nedenle çok daha iyi bir mouseye geçmek istiyorum forumlarda biraz gezdim ve bu fiyat bandında kimisi logitech g pro x superlight kimisi deathadder v3 pro öneriyor bunların haricinde öneriniz var mı varsa hangileri yoksa da bu ikisi arasında bir seçim yapmam gerekiyorsa hangisini seçmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
Ek olarak tutuş şeklim fingertip ve fiyat biraz daha geçebilir

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
Merhaba öncelikle güncel olarak rival 3 kullanıyorum mouse olarak ama oynadığım oyunlarda sergileyebileceğim performansın altında performans sergiliyormuşum gibi hissiyat veriyor bu nedenle çok daha iyi bir mouseye geçmek istiyorum forumlarda biraz gezdim ve bu fiyat bandında kimisi logitech g pro x superlight kimisi deathadder v3 pro öneriyor bunların haricinde öneriniz var mı varsa hangileri yoksa da bu ikisi arasında bir seçim yapmam gerekiyorsa hangisini seçmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
Ek olarak tutuş şeklim fingertip ve fiyat biraz daha geçebilir
rival 3 kullanıyorsan deatheader eline uymaz ergo bir yapısı var avuç içi oturtmalık bir mouse, alacaksan razer cobra pro yada süperlight al

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam razer cobra pro ile superlight arasında seçim yapacak olsaydınız hangisini seçerdiniz

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
hocam razer cobra pro ile superlight arasında seçim yapacak olsaydınız hangisini seçerdiniz
logitech bu zamana kadar beni çok üzdü g502 kullandım sağ tık bozuldu, g512 karbon kullandım tuşlar çift basıyordu, g733 var şuan sesten memnun değilim, g29 direksiyon var vitesi algılamıyo bazen, o yüzden logitech önermem kimseye, şuan 2 tane mouse var bende asus rog chakram x ve razer cobra pro, genel olarak açık ara cobra pro daha iyi kaliteli ve rgb çok canlı

ConquerorXIV

80+ Gold
Cobra pro

Top Bottom