Neler Yeni

Öneri 3000 TL bütçe gaming kulaklık önerisi

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Selam dostlar,3000 TL bütçem var.Sürekli müzik dinleyen birisiyim,hem oyunda hem de müzik dinlerken kullanabilceğim güzel bir kulaklık bakıyorum.

cloud 2 almayı düşünmüştüm fakat firma değişmiş sanırım kalitesinin düştüğünü söylüyorlar.Yeni cloud 2 yi kullanan var mı ?

En İyi Cevap
Black shark V2 Special Edition'ın sesi çok iyiydi. Normal versiyonu HS80 den daha iyi ses veriyor (bass, orta, tiz) ve normal versiyonun aksine aktif gürültü engelleme özelliği var. Mikrofonu çıkartılabiliyor.
https://www.rtings.com/headphones/t...-wireless/16489/41794?usage=19&threshold=0.10 Buradaki karşılaştırma HS 80'nin kablosuz versiyonuyla ama tahminimce aynı performansı verir. Bu karşılaştırmaya göre eğer Online FPS oyunları oynuyorsan Valorant, CS GO gibi, oyunlarda ayaka sesi duymada Razer biraz daha iyi. Konfor olarak 330 gram ağırlığında ve site 10 üzerinden 7.5 ortalamanın üstünde bir puan vermiş. Ben hiç kullanmadım ama sanırım rahatsız etmez kafanda kullanırken...

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Selam dostlar,3000 TL bütçem var.Sürekli müzik dinleyen birisiyim,hem oyunda hem de müzik dinlerken kullanabilceğim güzel bir kulaklık bakıyorum.

cloud 2 almayı düşünmüştüm fakat firma değişmiş sanırım kalitesinin düştüğünü söylüyorlar.Yeni cloud 2 yi kullanan var mı ?
cloud 2 öneren olur diye şu videoyu bırakayım da

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,765
İsim
Emir
Cloud 3 eski seri mi :D daha yeni bir kulaklık.

Alternatif olarak eğer fps agırlıklı ise cloud 3 genel kullanım( dizi film oyun müzik) hs80 alabilirsiniz.Eq ayari ve dolby ile sesi guzel oluyor

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alternatif olarak eğer fps agırlıklı ise cloud 3 genel kullanım( dizi film oyun müzik) hs80 alabilirsiniz.Eq ayari ve dolby ile sesi guzel oluyor
Kulaklığa baktım hoşuma da gitti baya.Forumda corsair kulaklıkları baya gömmüşler sebebi nedir ?

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Hoc Cloud 3 ü e çoğu kişi parasına değmez demişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığa baktım hoşuma da gitti baya.Forumda corsair kulaklıkları baya gömmüşler sebebi nedir ?
Corsair güzel ama baz kronik modelleri var mesela Void Elite ortadan çatlıyor.

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Ya anlamadiklari için yada hater oldukları için gömülecek bı yanı yok hs80 kullanıyorum herşeyiyle çok güzel mikrofon müzik oyun çok iyi iş cikartiyor öneririm gözün kapalı al

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
Ya anlamadiklari için yada hater oldukları için gömülecek bı yanı yok hs80 kullanıyorum herşeyiyle çok güzel mikrofon müzik oyun çok iyi iş cikartiyor öneririm gözün kapalı al
ne kadar zamandır kullanıyorsun ?

mysticc02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Doruk Yılmaz
hs80 ve nova 3 arasında kaldım.Yardımcı olabilcek var mı hangisi daha iyidir ? Hs80 çoğu yönden daha iyimiş gibi duruyor ama oyun performansını anlamadım.İnternette çok fazla içerik bulamadım wireless versiyonuyla ilgili videolar var hep.

Top Bottom