Neler Yeni

3000 TL klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
V2X'i artık önermeyin. Lütfen. Ses Kartı Olmayan Bir Kulaklıkla 7.1'i ya da iyi bir ses kalitesini alamaz, yanından geçemezsiniz.
Kankam kulaklık piyasası hakkında pek bilgim yok genellikle sık kullanılan veya önerilen modelleri atıyorum o yüzden. O zamanki fiyatı 1.200 TL'ydi 1.200 TL'ye daha iyi bir kulaklık varsa attığım ürünün sorununu söylemek yerine daha iyi bir ürün atarsan ve sebeplerini açıklarsan daha iyi bir sonuç alınabilir.

xTURANN

80+ Bronze
Kankam kulaklık piyasası hakkında pek bilgim yok genellikle sık kullanılan veya önerilen modelleri atıyorum o yüzden. O zamanki fiyatı 1.200 TL'ydi 1.200 TL'ye daha iyi bir kulaklık varsa attığım ürünün sorununu söylemek yerine daha iyi bir ürün atarsan ve sebeplerini açıklarsan daha iyi bir sonuç alınabilir.
Niye öneriyorsun kötü herif, şikayet edicem seni falan demedim. Lütfen artık önermeyin.
1200 TL'ye Marka odaklı bakmadığında güzel ürünler var. Gamepower'ın bir çok ürünü, rampage'in bir çok ürünü hyperx cloud 2 seviyesinde. Yer yer daha iyi konumdalar. Ben 1 - 3 Yıldır ( tam tarihi hatırlamıyorum ) Rampage R36 Drop kullanıyorum. Çok net söylüyorum bu sesi kolay kolay başka kulaklıkta bulamazsın. Zamanında 300 liraya almıştım. Ses kartsız ama Sırf Razer Marka olan bir ürün alacağıma gider daha ucuza, daha kalitesiz ama son derece yeterli, hatta iyi seviyede mic'e sahip, ses seviyesi tatmin eden şu kulaklıklara bakarım ;
1 2

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Niye öneriyorsun kötü herif, şikayet edicem seni falan demedim. Lütfen artık önermeyin.
Ben de bu tarz söylemde bulunduğunu kast etmedim. Sadece dedim ki daha iyisi varsa atarsan ve söylenilen modele göre olan kıyaslamaları belirtirsen bu yorumunda yaptığın gibi daha iyi yardımcı olunabileceğini söyledim. Teşekkürler bilgilendirmeler için.

Top Bottom