Neler Yeni

Yardım 3060ti için 600 waat PSU yeterli midir?

Zadnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Atakan
Yeterli olur, PSU kalitesi olarak çok iyi değil ama kötü de değil ortalama bir model.

PSU konusunda markadan çok modele bakmak lazım, evga,deepcool,thermaltake gibi markalar çok kaliteli psu'lara sahipken alınmayacak derecede kötü psu çıkardıkları da oldu

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Yetmemesi imkansız. Rx5700xt 225W çekiyor ben 500 kullanıyorum. Seninki 220 çekiyor 600 kullanıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada Ekran kartını sıfır mı alacaksın? Ne kadar?
Çok teşekkür ederim o zaman boşuna satıpda zarar etmeyeyim. Bazıları bir şey bilmiyor akıl veriyor varya sinir oluyorum.

Yeterli olur, PSU kalitesi olarak çok iyi değil ama kötü de değil ortalama bir model.

PSU konusunda markadan çok modele bakmak lazım, evga,deepcool,thermaltake gibi markalar çok kaliteli psu'lara sahipken alınmayacak derecede kötü psu çıkardıkları da oldu
2 bin TL'ye var mı sağlam bir 700 waat psu

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,437
İsim
Hacı
Rahat yeter.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Arkadaşım 12400f işlemci ile msi gaming x 3060ti li sistemde tuf 550w 80+ kullanıyor yaklaşık 1 yıldır.
Çok teşekkür ederim 🙏😊

PSU rahat yeter,değiştirmenize gerek yok.İlla değiştirmek isterseniz;

Çok teşekkür ederim fan gürültülü çalışıyor sıfır ürün gönderdiler o da gürültülü çalışıyor 🤣🤣 bu önerdiğiniz fanı nasıl sessiz çalışıyor mu. Bendeki hig power tıkırtı yapıyor. Tık tık ses çıkarıyor

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Mehmet K
Çok teşekkür ederim 🙏😊

Çok teşekkür ederim fan gürültülü çalışıyor sıfır ürün gönderdiler o da gürültülü çalışıyor 🤣🤣 bu önerdiğiniz fanı nasıl sessiz çalışıyor mu. Bendeki hig power tıkırtı yapıyor. Tık tık ses çıkarıyor
Sessiz olup olmadığını bilmiyorum ancak piyasadaki 2k'ya en iyi PSU bu şuan.Ayrıca bu modele de bakabilirsiniz;

Siteye üye olursanız sepette 1400 gibi çok ucuz bir rakama tekabul ediyor.Sizin yerinizde olsam 600 tlyi cebime koyardım.4060 ti'lı sistemim için bu PSU'yu tercih ettim,3060ti'da da herhangi bir sıkıntı olmaz.

Sanko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Sanko
Fazla fazla yeter merak etme 500w bile yeter o sistem için fakat psu biraz kötü en yakın zamanda değiştirmeni tavsiye ederim
bu arada kullandığı psu'nun 750w 85+ bronze modelini kullanıyorum neredeyse 1,5 yıl oldu hiçbir sorun çıkarmadı bana ki 2080 ti ile kullanıyorum güç yiyende bir ekran kartıdır kendisi

Top Bottom