Neler Yeni

3060Ti Sistem mi PS5 mi?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
pc oyunları daha ucuz mantığını bırakın artık ps deki oyunu kutulu alıp 2. elde satınca pc ye göre daha kârlı oluyorsun pc deki yaz indirimi o indirimi bu indirimini saymazsak
İkisini de yıllarca kullandım hatta şuan PS kullanıyorum. PC oyunları kıyaslanamayacak kadar uygun. En basitinden şuan Epic tüm Tomb Raider serisini bedava verdi, şuan bende PS var ve seri indirimde olmasına rağmen yaklaşık 200TL tutuyor.

GTA5 bedava verildi, Batman serisi bedava verildi, bazı oyunlara aşırı iyi indirimler yapıldı onlardan aldım. Bilgisayar alınca hediye gelen 200TL Steam kodu ve Epic vs tarafından hediye verilen oyunlarla hiç oyun ihtiyacım kalmadı valla. Belki 1-2 oyunu (Sadece CP 2077 yi hatırlıyorum korsan olarak) korsan oynamışımdır ek olarak.

Bir de 1 yıl EA Playi bedava ve 3 ay Gamepass üyeliğini 6 liraya almıştım… PC cidden bedava 😀

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Ps sadece oyun oynatır bilgisayarın başına geçilince yapılacak çok fazla güzel şey var. Pc de gamepad ile oyun oynayabilirsin. Fiyata verilir bence
Ayrıca ps 5 oyunları oldukça pahalı.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
pc oyunları daha ucuz mantığını bırakın artık ps deki oyunu kutulu alıp 2. elde satınca pc ye göre daha kârlı oluyorsun pc deki yaz indirimi o indirimi bu indirimini saymazsak
PC de oyunları crack indirebiliyosun

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
burak
Sonra pc performans neden düşüyor oluyor crack oyunlar köpek gibi işlemci çalıştırıyor

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Rtx3060Ti 5600x sistemler çok pahalı kampanyalı sistem de paylaşıldığı an girmeme rağmen stok yok diyor inandırıcı gelmiyor artık. Sizce Rtx3060Ti sistem mi almalıyım yoksa PS5 mi almalıyım. PS5 alırsam 1080p ve 2k monitörde kaç FPS alırım güzel görüntü ve performans için monitör önerir misiniz.
Pc daha mantıklı bence

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz