Neler Yeni

3070 ti 2.kez aynı arıza sorun ne?

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Yap da izleyelim
Gövde gösterisi yapmaya niyetim yok. Amacım buda değil. Sen bahsettiğin değerlerde ve daha ucuza kullanıyorsan ne mutlu sana.Keyfine bak tadını çıkar kral😈Daha iyi ve ucuzları senin olsun 😉

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,059
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Oc yapmadım henüz yalnız...
Daha DOCP yerine dcop yazıyorsanız zaten muhtemelen OC yapsanızda fark olmaz. Ayrıca arkadaşlar gayet haklı. XMP/D.O.C.P ayarında kullanacaksan zaten 800 liralık bellekten hiçbir farkı yok hatta geri düşer. Siz sanırım kendinizi avutuyorsunuz.

• Beğen
Reaksiyonlar: f0ze

AsilLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ilker d.
Steam
_asillord_
Daha DOCP yerine dcop yazıyorsanız zaten muhtemelen OC yapsanızda fark olmaz. Ayrıca arkadaşlar gayet haklı. XMP/D.O.C.P ayarında kullanacaksan zaten 800 liralık bellekten hiçbir farkı yok hatta geri düşer. Siz sanırım kendinizi avutuyorsunuz.
Sende haklısın kral eyvallah 😈Yazım hatası olmuş düzelttiğin için teşekkür ederim. Sizin gibi yüksek rütbeli üstatlardan öğreneceğiz bu işi zamanla.Ne demiş şair bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp😉yapıcı yaklaşımın içinde ayriyetten teşekkür ederim 😈

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,059
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Sende haklısın kral eyvallah 😈Yazım hatası olmuş düzelttiğin için teşekkür ederim. Sizin gibi yüksek rütbeli üstatlardan öğreneceğiz bu işi zamanla.Ne demiş şair bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp😉yapıcı yaklaşımın içinde ayriyetten teşekkür ederim 😈
Bence siz bir an önce o bellekleri bir şey yapıp iade etmeye bakın. Şahsen ben o fiyatı versem 30 gün uyuyamam. Sizin adınıza söylüyorum tabii çok da umurum da değil. Aradaki farkla ekran kartı belki 3080Ti bile yapılabilirdi. RAM' den 100 kat etkili olurdu.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bence siz bir an önce o bellekleri bir şey yapıp iade etmeye bakın. Şahsen ben o fiyatı versem 30 gün uyuyamam. Sizin adınıza söylüyorum tabii çok da umurum da değil. Aradaki farkla ekran kartı belki 3080Ti bile yapılabilirdi. RAM' den 100 kat etkili olurdu.
ABİ SENİN NİYE TEK GÖZÜN VAR
Mesaj otomatik birleştirildi:

Agresifleşecek bir durum yok kral soruların anlamsız geldi sadece 😈😈
Sorularım anlamsız geldi ama çözümü sayemde yaptın LMAO

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hilmi Akkaya
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım.
Düzenlemeyle mesajımı değiştirdim , içimin yağı eriyen cevapları arkadaşlar vermiş , sonradan gördüm .
h.o üstad umarım güzel sonuçlar alırsın .

Son düzenleme:
Top Bottom