Neler Yeni

3070 Ti li sistem 24K

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
İyi iyi teşekkür ederim ilk defa baya iyi bir sistem alıcam. Aklımda saçma da olsa sorular oluşuo:/
Hocam tavsiyem aşırı fazla forumlarda yorum okumamanız. Çünkü genelde 100 tane olumlu yorum olsa bile arada birinin yazdığı 1 olumsuz yoruma kafamız takılıyor.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
Başımıza gelen olaylardan sadece 1 tanesini anlatabilirim normalde bu hazır sistem sitesinden tek tek olarak toplarsak 30k küsür fiyatlara geliyor iken bu fiyattan satılan hazır kasanın faturası kesilirken fiyatlarda ciddi düşük görüyoruz mecbur faturayı satın alınan fiyata tamamlamak için ileride bu parçalardan birine sorun olduğunda parçanın değişimini değil sadece para iadesini oda faturada yazan tutarı kadarını yapmaları canınızı yakabilir şimdiden uyarmak isterim. Bunu bilerek satın alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Egemen Öner
Başımıza gelen olaylardan sadece 1 tanesini anlatabilirim normalde bu hazır sistem sitesinden tek tek olarak toplarsak 30k küsür fiyatlara geliyor iken bu fiyattan satılan hazır kasanın faturası kesilirken fiyatlarda ciddi düşük görüyoruz mecbur faturayı satın alınan fiyata tamamlamak için ileride bu parçalardan birine sorun olduğunda parçanın değişimini değil sadece para iadesini oda faturada yazan tutarı kadarını yapmaları canınızı yakabilir şimdiden uyarmak isterim. Bunu bilerek satın alın.
Herhangi bir parçaya bişi olmadığı sürece parça değiştirmem öyle kullanırım sorun olmaz gibi bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
2k monitör alabiliyormuşum onu fark ettim teşekkür ederim xdd. Şimdi 2k monitör ve bu sistem de sorun yaşarmıyım? Biri 2.el ekran kartı olabilir dedi gözüm korktu açıkçası
öyle bir şey çıkarsa iade edersin ve 2k da sorun yaşamazsın asla

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Egemen Öner
Ekran kartında 3 ay içinde sorun çıkarsa geçmiş olsun :D
Sorun çıkmaması lazım değilmi knka benmi yanlış biliyorum? Sitede 2.el ve orijinal olmayan ürünler satılmaz yazıyor. Amacın ney tam anlayamadım?

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
Sorun çıkmaması lazım değilmi knka benmi yanlış biliyorum? Sitede 2.el ve orijinal olmayan ürünler satılmaz yazıyor. Amacın ney tam anlayamadım?
Forumda mağdur bir çok kullanıcı var amacım mağdur olmamanız.

erman500

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
efe
5600 ve 3070ti kullanan birisi olarak 1080p de herhangi bir darboğaz yaşamıyorum bazen %5 lik bir kayıp olabiliyor ancak bu durum her ekran karti ve islemci kombininde kabul edilebilecek bir seviye .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,480
Üyeler
142,136
Son üye
tosbik762
Top Bottom