Neler Yeni

30k toplama pc tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fethi Gökçe
Bütçe
30000
Merhaba babam ile beraber yaklaşık 30 bin TL civarında bir bütçemiz var bütün sistemi sıfırdan toplicaz monitor klavye mouse kulaklık ve en önemlisi olan PC sistemi alacak olan babam olduğu için ekran kartını NVIDIA işlemci olarak Intel istiyor kendisi ile beraber bayağı bir araştırdık sizlerin de fikirlerini alalım dedik işlemci serisi olarak i7 veya i9 istiyor gerisi sizlere kalsın dedi sizlerin de bu persiplere uygun güzel fikirlerini kendisi ile beraber değendirip en beğendiğini almak istiyoruz fikirlerinizi bekliyorum:)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İ7 / i9 istiyor her şey Dahil 30k ya 🤔 30k ya çok güzel şeyler olur ama şart koşmayın bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fethi Gökçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hoşuna mı gitmedi kelimeler yoksa fiyat konusunda mı sıkıntı yaşatır anlayamadım:)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hoşuna mı gitmedi kelimeler yoksa fiyat konusunda mı sıkıntı yaşatır anlayamadım:)
Yok kardeşim Kelime ile ilgili değil bütçen az yine ben denerim toplamayı isterseniz ama i7 vs pahalı sadece

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,909
İsim
Mert Can Ergün

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,909
İsim
Mert Can Ergün
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fethi Gökçe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef sistemi ben alıcak olsam i3 12. nesile bile razıyım ama belirttiğim gibi babam alıcak ve gözü de bayağı yükseklerde gibi :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
maalesef sistemi ben alıcak olsam i3 12. nesile bile razıyım ama belirttiğim gibi babam alıcak ve gözü de bayağı yükseklerde gibi :)
He öyle de i7/i9 ne demek 30k ya şimdi bakarız işte

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu sistem indirime girecek takip et SSD yi MSI yap Rami de goodram 3600 yap işlemci 13400f çek

Monitör olarak bunu ekle

Birde kule tipi soğutucu alıcaz klavye Maus vs pek ilgi alanım değil onlarin gelir zaten tavsiyesi 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fethi Gökçe
işlemciyi i5 13. nesil yapıp anakartı b760 plus yapıp belleği goodram ekran kartını rtx3060ti a çeksek daha mantıklı oluyor ve fiyatı 18.5k oluyor hocam böyle daha mantıklı geldi sanki
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi de hocam monitoru biraz daha büyük alsak minimum 24 inç daha iyi olur gibi geldi

Top Bottom