Neler Yeni

Gaming yayıncı PC toplamama yardım eder misiniz?

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
Hazır sistem çıkmasını bekleyin o paralara 3090 bile bulunur 2.elde sıfır isterseniz 3080 bulunuyor hazır sistem çıkmasını bekleyin en kötü ucuz 3070 ti sistem cıkarsa güzel upgrade yapar yağ gibi yayın oyun oynarsınız

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
kanka sistemin baştan sona yanlış la nerden dizdin bilmiyorum da akakçeden bakıcaksın en ucuza baktın orda incehesap n11 yazıyo hop çekiyosun zaten indirimli sistem aldan daha kafi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır sistem çıkmasını bekleyin o paralara 3090 bile bulunur 2.elde sıfır isterseniz 3080 bulunuyor hazır sistem çıkmasını bekleyin en kötü ucuz 3070 ti sistem cıkarsa güzel upgrade yapar yağ gibi yayın oyun oynarsınız
kanka sende farkındasın cocuk yulsek ihtimalle useniyo ama uzucu ya lan valla uzuluyom parasına yazık la 19k ya bi sistem alıcak dusuncek kalan parayı ne yapayım diye

senin kaliteli yayın yapabilcek kadar sağlam internet altyapın var mı ?

akinbolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Bolat
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Müzik, Dans, Eğlence
bu kadar yüksek fiyatta harddisk görmek ayıp olurdu. 2tb ssdye bile bütçe çıkar bu sistemde. ekran kartı olarak nvidia olması şart onun dışında dediğim gibi 13600kf li sistem toplayın performansi baya iyi olur
Tamamdır yarın en kısa zamanda inceleyeceğim ardından yazarım buraya tekrardan çok teşekkür ederim. :)

dostum sen biraz suyunu çıkartmışsın ne kadar maaş alıyon bilmiyorum ama paraya yazık ediyosun toplayacağın parçaları incehesaptan kontrol ediceksin ayrıca DDR 4 rgb olsun diye bi kaide yok DDR 4 ramler 1k 8x2 ler bu sana yetmiyodur 16x2 alırsın gayet yeterli olur 16x2 ram alıcaksın 3060 a gereksiz para gerçek anlamda 3060 lı sistemi 14.5 a piyasada var r5 5600 lü sıvı soğutma şart değil he senin paran vardır alırsın ama abartılı bir şey almana gerek yok orta segment anakartları falan pek bilmiyorum açıkçası ama o paraya 3070 i aşarsın piyasa fiyatlarına bakayım ama dostum bak 33k yayın için bence gereksiz bir heves

zaten 1080p oyunlarda normalde 3060 ti gayet kafi bi kart tum oyunları ultrada goturur işlemci de önemli fps pyunlarında özellikle böyle bi karta guzel bi islemci gider 5600x alabilirsin sıvı sogutma da alırsın ama f p sistem yap açıkçası ben 1 ay falan uğraşıp sonra bırakacağını düşünüyorum
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Meslek olarak soruyorsan eskiden x bir televizyon kanalında çalışıyordum. 7 yıl boyunca orada çalıştıktan sonra daha önceki bazı arkadaşlarımın bu piyasada yaptığını gördüm. Ekstra olarak danışmadan önce bilgi edinmek ve karar vermek amaçlı yazdım buraya. Ben sizin yazdığınıza da bakarım ona göre bir şekil oluştururum dediğim gibi beni üzmeyecek tam performans verecek bir sistem olsun gerisi gerçekten önemli değil.

Taksitli bir şekilde almayı düşünüyorum onun için direkt herhangi bir şirketten almayı düşünüyorum. Piyasada araştırdığıma göre incehesap, itopya, sinerji gibi markalar var. Bu şirketlerin birinden alacağım ama bakalım. Zaten aralık ayının sonuna doğru almayı düşünüyorum. O civarda çıkar ise çok sevinirim.

kanka sistemin baştan sona yanlış la nerden dizdin bilmiyorum da akakçeden bakıcaksın en ucuza baktın orda incehesap n11 yazıyo hop çekiyosun zaten indirimli sistem aldan daha kafi

kanka sende farkındasın cocuk yulsek ihtimalle useniyo ama uzucu ya lan valla uzuluyom parasına yazık la 19k ya bi sistem alıcak dusuncek kalan parayı ne yapayım diye

senin kaliteli yayın yapabilcek kadar sağlam internet altyapın var mı ?
Şuan kullandığım pc de lol ve valorant içerisinde 3ms alıyorum.

Tamamdır yarın en kısa zamanda inceleyeceğim ardından yazarım buraya tekrardan çok teşekkür ederim. :)

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Meslek olarak soruyorsan eskiden x bir televizyon kanalında çalışıyordum. 7 yıl boyunca orada çalıştıktan sonra daha önceki bazı arkadaşlarımın bu piyasada yaptığını gördüm. Ekstra olarak danışmadan önce bilgi edinmek ve karar vermek amaçlı yazdım buraya. Ben sizin yazdığınıza da bakarım ona göre bir şekil oluştururum dediğim gibi beni üzmeyecek tam performans verecek bir sistem olsun gerisi gerçekten önemli değil.

Taksitli bir şekilde almayı düşünüyorum onun için direkt herhangi bir şirketten almayı düşünüyorum. Piyasada araştırdığıma göre incehesap, itopya, sinerji gibi markalar var. Bu şirketlerin birinden alacağım ama bakalım. Zaten aralık ayının sonuna doğru almayı düşünüyorum. O civarda çıkar ise çok sevinirim.

Dediğiniz gibi tek bir yerden direkt karttan çektirmek istiyorum aslında :) Her parçayı ayrı yerden almak toplamak ki toplama yapmayı gerçekten bilmiyorum. Onların ayrı ayrı farklı yerlerden taksitlerini kontol et uğraş :D

Son düzenleme:

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
https://www.trendyol.com/amd/ryzen-...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.85.2
7790 işlemci

Ekran kartı 12000

Anakart 3255

Ram 3089

M2 ssd 3956

bilgisayar kasası psu özellikle sıvı sogutma hic anlamam orta ya en üste yakın parçaları baz aldım ekran kartını sorgulama kartın gucu önemli

OLM YANLISIKLA 30K SİSTEM TOPLAMISIM LA

akinbolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Bolat
İlgilendiği Kategoriler
https://www.trendyol.com/amd/ryzen-...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.85.2
7790 işlemci

Ekran kartı 12000

Anakart 3255

Ram 3089

M2 ssd 3956

bilgisayar kasası psu özellikle sıvı sogutma hic anlamam orta ya en üste yakın parçaları baz aldım ekran kartını sorgulama kartın gucu önemli

OLM YANLISIKLA 30K SİSTEM TOPLAMISIM LA
Çok teşekkürler hocam desteğiniz için :) Yalnız bunları bilindik bir şirketten alsam olur mu yada olmayan parçaları değiştirsem? Çünkü bazı yerler 3 bazıları 6 taksit vs. yapıyor.

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
dostum attıgım sistemi alma fp falan degil o senin yaptıgın sekil para var diyip dizilmis bir sistem anakartlardan pek anlamıyom belki en saglamından birini tercih etmisimdir 3ms alman önemli değil bu arada altyapının sana verdigi upload hızı önemli speedtestr girdiginde 2. test edilen upload yükleme hızıdır yayın yaparken video yüklerken yt ye bunun hızına göre iş görüyor internetin dalgalanması da önemli de sen 3ms sabit dedin dalgalanma yoktur o zaman

Çok teşekkürler hocam desteğiniz için :) Yalnız bunları bilindik bir şirketten alsam olur mu yada olmayan parçaları değiştirsem? Çünkü bazı yerler 3 bazıları 6 taksit vs. yapıyor.
dostum sen bunları bilindik yerden alırsan maalesef ki bindirirler sana üzgünüm ama hazır sistem alıcaksın o zaman sözüm olsun yarın yaz bana hazır sistemlere bakayım senin için

ama hazır sistemlerde de yine siteler taksit yapıyor merak etme

akinbolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Bolat
İlgilendiği Kategoriler
dostum attıgım sistemi alma fp falan degil o senin yaptıgın sekil para var diyip dizilmis bir sistem anakartlardan pek anlamıyom belki en saglamından birini tercih etmisimdir 3ms alman önemli değil bu arada altyapının sana verdigi upload hızı önemli speedtestr girdiginde 2. test edilen upload yükleme hızıdır yayın yaparken video yüklerken yt ye bunun hızına göre iş görüyor internetin dalgalanması da önemli de sen 3ms sabit dedin dalgalanma yoktur o zaman

dostum sen bunları bilindik yerden alırsan maalesef ki bindirirler sana üzgünüm ama hazır sistem alıcaksın o zaman sözüm olsun yarın yaz bana hazır sistemlere bakayım senin için
Hocam yani param var diyerek dizsem yeni ekran kartlarına giderim yapma Allah aşkına :D 30k yada şuan izlediğim yt üzerinden izlediğim videolarda geçiyor bile. Sonuç olarak içeride sadece yayın değil videolar, 30-40 dakikalık render alınak. Olucaksa eğer içerisinden belli başlı bir kaç parça çıkarmak, eklemek amacım. Hani sen 1günde ne öğrenebilirsen yazılım hakkında bende sistem toplama ile alakalı o kadar öğrendiğim kadar ile yaptım. Dediğim gibi araç taksidi o falan derken her şeyi ayrı yerden toplarsam kafa kalmaz dostum o mana da söyledim onu da.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
2 misli fiyatına alıyorsunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun

Dediğiniz gibi tek bir yerden direkt karttan çektirmek istiyorum aslında :) Her parçayı ayrı yerden almak toplamak ki toplama yapmayı gerçekten bilmiyorum. Onların ayrı ayrı farklı yerlerden taksitlerini kontol et uğraş :D
Knk 28 e felan 3080li güzel kasalar çıkıyor boşuna kendin toplama daha maliyetli 3060 yetmez sana 3070ti olmadı 3070 in altı kurtarmaz seni

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
Sen sistemleri bekle aralıkta yılbaşına özel belki bi sistem falan çıkar güzel bir fiyattan onu upgrade eder güzel bir sistem yaparsın o parayla sakın 3060lı bir sistem alma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,762
Üyeler
140,696
Son üye
yusuf.aydogan
Top Bottom