Neler Yeni

32 inç monitörün yanına 2. monitör önerisi

tiger1

80+ Bronze
Sadece twitch'de yayın izlemek için bir monitör lazım. Oyun falan oynamayacağım. Nasıl bir şey önerirsiniz ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,747
İsim
Oğuz Oğuz
Sadece twitch'de yayın izlemek için bir monitör lazım. Oyun falan oynamayacağım. Nasıl bir şey önerirsiniz ?

tiger1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 22 çok ufak değil mi ? Ben aslında 24 inç ile 27 inç arasında kalmıştım. Asıl monitör 32 inç olunca yanında ufak kalmasını istemiyorum şahsen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ismail sağlam
aoc 24g4x var bende yeni aldım çerçevesi çok kalın değil güzel duruyor renk kalitesi vsde iyi

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Utku Çetin
Bende Asus vg24vqr 24 inch 165hz 1ms va panel monitör var satılık almak istersen dm gelebilirsin

tiger1

80+ Bronze
aoc 24g4x var bende yeni aldım çerçevesi çok kalın değil güzel duruyor renk kalitesi vsde iyi
Bu monitörü çokça duyuyorum aslında alabilirim fakat 24 inç olduğu için 32 inç monitörün yanında sırıtmasın hocam ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ismail sağlam
Bu monitörü çokça duyuyorum aslında alabilirim fakat 24 inç olduğu için 32 inç monitörün yanında sırıtmasın hocam ?
yani 32nin yanında biraz ufak durur ama şöyle pivotu var yani yayın izlerken monitörü yan çevirirsin onun dışında diğer monitörün yanında durduğu zaman dik konuma getirir o şekilde kullanırsın hem sırıtmaz hemde işini görür

tiger1

80+ Bronze
yani 32nin yanında biraz ufak durur ama şöyle pivotu var yani yayın izlerken monitörü yan çevirirsin onun dışında diğer monitörün yanında durduğu zaman dik konuma getirir o şekilde kullanırsın hem sırıtmaz hemde işini görür
Hocam 2.monitörü dik kullanmayı ben de düşünüyordum fakat sanırım video veya yayını tam ekran moduna alınca ekranı kaplamıyor. O yüzden dikey olarak kullanamıcam monitörü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
ismail sağlam
Hocam 2.monitörü dik kullanmayı ben de düşünüyordum fakat sanırım video veya yayını tam ekran moduna alınca ekranı kaplamıyor. O yüzden dikey olarak kullanamıcam monitörü.
ya demeye çalıştığım şey şu aslında yayını izlerken yan konuma getirirsiniz sonuç olarak sürekli tek işiniz yayın izlemek olmaz yayın dışında spotify whatsapp discord gibi uygulamar içinde kullanırsınız ikinci ekranı ve bu amaçla kullanırken dik konuma getirirsiniz ayarlaması zor falanda değil yağ gibi ayarlanıyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,096
Üyeler
157,195
Son üye
primepro
Top Bottom