Neler Yeni

33 obp ile üni dondurup sıralama kasmak mı yoksa dgs çalışıp geçmek mi?

donanimci98

80+ Bronze
Ya ben sana da laf anlatamıyorum galiba çocuk hayvan gibi uğraşırsa olur diyorum
Ya boş gaz veriyorsun. 60 bin falan yapması lazım. Baya sıfırdan gelecek. Hayal satıyorsun. DGS bu arkadaş için en mantıklısı. Hem sınavı yapamama riski var bi de üstüne obp mahvedecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Netlerini de paylaşabilir misin

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Ya boş gaz veriyorsun. 60 bin falan yapması lazım. Baya sıfırdan gelecek. Hayal satıyorsun. DGS bu arkadaş için en mantıklısı. Hem sınavı yapamama riski var bi de üstüne obp mahvedecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Netlerini de paylaşabilir misin
Paylaşırım hocam buyrun

Ekler

• Screenshot_2023-08-31-18-39-24-47_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-08-31-18-39-24-47_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    321.3 KB · Hit: 18

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Paylaşırım hocam buyrun
Hocam burada her şey size bağlı eğer adam akıllı sio sıkı çalışacaksınız yks yok ben öyle yapamam derseniz fazla çalışmam ama az da olsa çalışırım derseniz DGS ve de bir uzmana danışmanızı tavsiye ederim özellikle öğretmenlerine çünkü seni en iyi tanıyanlar onlar

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Hocam burada her şey size bağlı eğer adam akıllı sio sıkı çalışacaksınız yks yok ben öyle yapamam derseniz fazla çalışmam ama az da olsa çalışırım derseniz DGS ve de bir uzmana danışmanızı tavsiye ederim özellikle öğretmenlerine çünkü seni en iyi tanıyanlar onlar
Öğretmenimle şu an konuşuyorum hocam dgs daha iyi olur senin için diyor

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Matematikleri kesinlikle +30 nete atmak zorundasın. DGS senin için daha mantıklı. OBP durumu olmasa kal derdim ama bu haliyle zor. Ha karar verirsen de başını kaşımayıp ders çalışman lazım.
Anladım hocam teşekkür ederim.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,625
İsim
Orkun
Seviyorum hocam onun için yazdım zaten hayalim bilgisayar mühendisliği idi ama bazı şartlar el vermedi bende en mantıklı seçimi yapmak istiyorum
Bende bilgisayar mühendisliği ya da yazılım mühendisliği okumak istiyordum. Kısmet olmadı bilgisayar programcılığı bitirdim. Şimdi DGS tercih yapıcam inşallah mühendisliğe yerleşebilirim. Bence okuduğun bölüm ya da okul çok önemli değil. Önemli olan senin kendini ne kadar geliştirebildiğin. Kazandığın okul güzel bir okulsa bence oku yani boşa harcama bu hakkını sonrasında zaten derslerin iyi ise matematik türkçen falan DGS ile bence zorlanmadan rahat bir şekilde mühendislik kazanabilirsin sayısal ağırlıklı alıyor bu arada DGS ile mühendislik okumak istiyorsan sayısalın iyiyse hele hele çok rahat kazanırsın.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Bende bilgisayar mühendisliği ya da yazılım mühendisliği okumak istiyordum. Kısmet olmadı bilgisayar programcılığı bitirdim. Şimdi DGS tercih yapıcam inşallah mühendisliğe yerleşebilirim. Bence okuduğun bölüm ya da okul çok önemli değil. Önemli olan senin kendini ne kadar geliştirebildiğin. Kazandığın okul güzel bir okulsa bence oku yani boşa harcama bu hakkını sonrasında zaten derslerin iyi ise matematik türkçen falan DGS ile bence zorlanmadan rahat bir şekilde mühendislik kazanabilirsin sayısal ağırlıklı alıyor bu arada DGS ile mühendislik okumak istiyorsan sayısalın iyiyse hele hele çok rahat kazanırsın.
Hocam ben şu an Gaziantep üniversitesinde okuycam ailem burada diye burayı seçtim yük olmak istemedim iyi bir üni mi çok bilmiyorum.
Tabikide iş insanın kendisinde bitiyor sırf yazılım için okumaya da gerek yok bunu da biliyorum kendini geliştirmek önemli yazılımda ama tabi üni de önemli.
Hakkımıza hayırlısı hocam inşallah.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
DGS en mantıklısı. Seneye YKS'ye girecek olan +750.000 kişinin sana sınavda ne getireceğini bilemezsin. Şu anki sıralamandan çok kötü de yapabilirsin, yerinde de sayabilirsin. Yerinde olsam DGS'yi denerim, sınavı nispeten daha kolay.

Top Bottom