Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 3333₺ / Radeon RX 6500 XT / SINIRLI STOK

oturak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
erhan bal
ben hep piyasanın altına veriyorum fiyatları hemen gidiyor alan memnun satan memnun
Valla piyasada verilen fiyatların hiç biri eder fiyat değil. Sıfır olarak 350 dolar civarı kart 4500tl eder fiyatı ama 1050ti ye 3k r9 380e 5k fiyat yazanlar varken buna pek piyasa denmiyo. Aynı araba piyasası gibi. Bu 50 bin yazmış benimki 60 eder kafası.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ben hep piyasanın altına veriyorum fiyatları hemen gidiyor alan memnun satan memnun
Aynı ben :D kart geldiği anda öyle bi fiyat veririmki, Alıcı kargoyu almaya benimle gelir :D Allah bereket versin fazlasında gözüm yok.

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Valla piyasada verilen fiyatların hiç biri eder fiyat değil. Sıfır olarak 350 dolar civarı kart 4500tl eder fiyatı ama 1050ti ye 3k r9 380e 5k fiyat yazanlar varken buna pek piyasa denmiyo. Aynı araba piyasası gibi. Bu 50 bin yazmış benimki 60 eder kafası.
aynen öyle ne diyim bende kar amaçlı aldım direk satılıyor zaten ucuz olduğu için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı ben :D kart geldiği anda öyle bi fiyat veririmki, Alıcı kargoyu almaya benimle gelir :D Allah bereket versin fazlasında gözüm yok.
aynen öyle ne uçtum ne de az fiyat verdim alan memnun satan memnun

arisaka

80+ Bronze
bende 4350 den ilan koydum kargosu geldiği an alacak 5 kişi var 4250 den alıcı pazartesi gelcek almaya
Dostum 4250 den vereceğin insan kullansa eyvallah en azından ihtiyacı olan birine yarar ama o fiyata verdiğin adam da %90 al-satçı senden alıp 5000 e başkasına satacak. Yerinde olsam o fiyata vermem.

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Dostum 4250 den vereceğin insan kullansa eyvallah en azından ihtiyacı olan birine yarar ama o fiyata verdiğin adam da %90 al-satçı senden alıp 5000 e başkasına satacak. Yerinde olsam o fiyata vermem.
kral o da kullancak bir kişi ama satar mı bilmem ama kendisi kullanır internet cafeye sattım bir tane hemde m2 ssd ile berarber ikiside toplam 4800 e gidecek

arisaka

80+ Bronze
kral o da kullancak bir kişi ama satar mı bilmem ama kendisi kullanır internet cafeye sattım bir tane hemde m2 ssd ile berarber ikiside toplam 4800 e gidecek
Benlik bir şey yok dostum mal senin, fiyat senin ama verdiğin fiyatın nasıl ölü bir fiyat olduğunu kart piyasada yaygınlaşınca anlayacaksın. En kötü tek fanlı modelleri bile ortalama 5000 TL den listeleyecekler, senin verdiğin ASUS Dual modeli ise 3 yıl garantili iyi modellerden biri onların fiyatı da ortalama 5700-5900 TL civarı olacak.

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Benlik bir şey yok dostum mal senin, fiyat senin ama verdiğin fiyatın nasıl ölü bir fiyat olduğunu kart piyasada yaygınlaşınca anlayacaksın. En kötü tek fanlı modelleri bile ortalama 5000 TL den listeleyecekler, senin verdiğin ASUS Dual modeli ise 3 yıl garantili iyi modellerden biri onların fiyatı da ortalama 5700-5900 TL civarı olacak.
bende biliyorum ama şimdi adama da söz verdim para da lazım borç var sonra ben o adamla çok iş yaparım güven oluşturayım ki rahat satarım sonra ona da mis gibi olur benim sattığım kişiler çoğunlukla bana yazarlar varmı şu bu vs direk bana parayı gönderirler bende kargoya veririm mis gibi oluyor sonraya yatırım diyelim

Bot G

80+
Seninki ucuza gidecek diye korktun sanırım

arisaka

80+ Bronze
Seninki ucuza gidecek diye korktun sanırım
Niye? arkadaşla göbek bağımız mı var? isterse sakız parasına satsın, piyasaya 5000 TL altı çıkma imkanı olmayan bir kartı 3333 TL ye almışım neden korkayım?

Top Bottom