Neler Yeni

3400 TL'ye Acer Laptop Aldım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Fiyatına göre normal denebilir. Standart işlerin için yeterli olacağını tahmin ediyorum. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim dostum.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,010
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Hayırlı olsun güle güle kullanın sıfır fiyat göre iyi bence.

şahin doğan

80+ Platinum
yaptığın işlere bakınca böyle bir laptop yerine tablet almak daha mantıklı olurdu.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Newkan

80+ Bronze
Yalnızca genel işler için kullanacağım. Youtube, film, dizi, sunu, ödev..
Sizce aldığıma iyi mi yaptım?
Bu fiyata daha iyi bir ürün bulamadım.
Genel olarak kalitesi hoşuma gitti ama sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum.

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Evil Belief @joker♤ @Abdurrahman Avf @f0ze @DerratiX @cfranko @Ckribrahim @Perfectshot06 @Mehmet Yılmaz
İş görür hayırlı olsun

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,944
İsim
Mert Metshi
Amasya'da düzgün bir cihaz kesinlikle bulamadım. İyi diyebileceğim sağı solu kırık bir tane vardı ve eskiydi. Aynı özelliklere sahip cihazlar vardı. Hatta Celeron N2820 işlemcili 8 yıllık Laptop'u 3000 TL'den satışa koymuşlar.
Zaten 940M'li Laptop'un yanında aldığım Laptop bayağı düşük kalıyor. Bulsaydım 940M'li bir cihaz alırdım.
Param güvende ilanlarına baktınız mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Param güvende ilanlarına baktınız mı?
Yalnızca elden alabilirdim keza belirtilmeyen hasar veya çatlaklar söylenmeyebiliyor. Şu zamanlarda vaktim değerli olduğu için uğraşmak istemedim.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
4 gb rami 5-6 sene kullandım. 2 sene Windows 10 3 sene Windows 7 ile. emin ol yetmeyecek.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
4 gb rami 5-6 sene kullandım. 2 sene Windows 10 3 sene Windows 7 ile. emin ol yetmeyecek.
Tabii ki yetmiyor ama başka şansım yoktu. Fiyatlar artmadan elimdeki bütçeyi değerlendirmek istedim.
4 GB RAM Google Chrome'da gezinmeye ancak yetiyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,556
İsim
Oğuz Oğuz
Celeron genelde önermiyorum ama bu fiyat segmentinde isteyen çok oluyor.
Eğer yapabilirsen inceleme yazısı bekliyorum.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hayırlı olsun dostum, en azından (ram slotu varsa) aynı ramden bir 4 daha ekleyip 8 yapabilirsin. (Bütçe varsa)
En azından arayüzde takılırken daha rahat edersin. Benimde evde İ3 2. Nesil 4Gb ram bir laptop var, 4 ne yazık ki yetmiyor.

Erda Yıldırım

80+ Gold
İkici el bakarsanız profilime göz atabilirsiniz.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Mertcan Uysal
Hayırlı olsun dostum güle güle kullanman dileğiyle

Top Bottom