Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 3499TL Multifry Digital Inox XXL Airfryer+Karaca Çelik Demlikli 2in1Çay Makinesi

Artarof

80+ Bronze
Bence çok iyi fiyat, sipariş verdim bile.

Vlknkpn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
VOLKAN KOPAN
Airfryer nasıl acaba 😀 internette hiç yorum falan yok

Artarof

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Airfryer nasıl acaba 😀 internette hiç yorum falan yok
Alt modeline ait bir sürü videosu var (alt dedğimde küçüğü), istersen onlara bakabilirsin.
Çok fazla Karaca ürünü kullandım, şimdiye kadar hiç birinde bir sorun ile karşılaşmadım.

Mehmet_17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet arslan
Alt modeline ait bir sürü videosu var (alt dedğimde küçüğü), istersen onlara bakabilirsin.
Çok fazla Karaca ürünü kullandım, şimdiye kadar hiç birinde bir sorun ile karşılaşmadım.
AIrfryer nasıl kaliteli mi çay makinesini de merak ediyordum zaten

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Telefondan oynayıp 200 tl daha indirim yapabiliyoruz , fakat annem phipls xxl olanı istiyordu bu nasıl acaba hiç deneyen oldu mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer Yiğit Çağlarer
Instagram
omeryigitcaglarer
Steam
RŌNIN 【 浪人 】
Discord
omeryigitcaglarer#2870
Telefondan oynayıp 200 TL daha indirim yapabiliyoruz , fakat annem phipls xxl olanı istiyordu bu nasıl acaba hiç deneyen oldu mu ?
philips xxl baya iyi fakat üstünü bezle vs. çalışırken sakın örtmeyin bizimkisinin üst kapağında erime oldu üst kapak değiştirdi firma.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
philips xxl baya iyi fakat üstünü bezle vs. çalışırken sakın örtmeyin bizimkisinin üst kapağında erime oldu üst kapak değiştirdi firma.
Evet çok iyide arada 1 litre fark var hemde karaca da fiyat uygun

FarukZiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Faruk Ziya YAZICIOĞLU
Bende sipariş verdim şimdi,bakalım nasıl bir şey gelecek :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence çok iyi fiyat, sipariş verdim bile.
Ürün geldimi ?

Son düzenleme:

Artarof

80+ Bronze
Bende sipariş verdim şimdi,bakalım nasıl bir şey gelecek :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün geldimi ?
Maalesef hayır, ama yarın gelir sanırım. 3 iş günü içerisinde geliyormuş, araya hafta sonu girdiği için gecikme yaşandı dedi müşteri hizmetleri.

CL1L

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Celil
ben de yorumlarını bekliyorum hocam bi de ne zamana kadar devam edecekmiş bu kampanya bilen var mı

Artarof

80+ Bronze
ben de yorumlarını bekliyorum hocam bi de ne zamana kadar devam edecekmiş bu kampanya bilen var mı
Geldiğinde yorum yaparsanız sevinirim.
Dün geldi, Airfreyer için daha önce farklı bir airfryer kullanamdığımdan bi kıyaslama yapamam ama, aklınıza takılan sorularınızı sorun.
Airfreyerdan çok memnunum, bayağı lezzetli yapıyor. Buzlu hazır patates kızartması ve köfte yaptım sadece. Son derece de kullanışlıydı, dediğim gibi bir kıyaslama yapamam maalesef ama, sizler ile deneyimlerimi paylaşabilirim.
Kullanımı da şu şekil;
Önündeki siyah dokunmatik panelden açma/kapama, ısı ayarı, zaman ayarı, ve pişirmek istediğiniz ürün çeşidi gibi ayarları yapılmakta.

Çay makinesini kullanmadım ama üst kısmı metal, sapı plastik, altı ise tamamen plastik.
Genel olarak iki üründen de memnunum.

Top Bottom