Neler Yeni

Fiyat performans ürünü Kettle ve Kiwi kahve makinesi incelemesi

Omnissiah

80+ Bronze
Sunny Kettle Fiyatları & Su Isıtıcı Modelleri | En Ucuzu Akakçe

Kiwi Kcm-7510 Türk Kahve Makinesi : Amazon.com.tr: Mutfak

evet iki ürüne toplamda 300 lira ödedim, kettle ve makineyi migrosta indirimde iken aldım ama internette daha ucuza bulabilirsiniz.

Kettle hakkında konuşalım, uzun süredir kullandığımız plastik kettle bozulduğu için yenisini alma gereği duyduk fakat bu sefer plastik yerine daha uzun ömürlü çelik bir kettle alma kararı verdim. Kettle öncelikle çelik olmasına rağmen ağır değil ve başındaki açma kapama düğmesi dahil gayet iyi, yani hafif bir dokunuşta açılıp kapanmıyor biraz güç uygulamanız gerekiyor.

Isıtmasına gelirsek gayet iyi, biraz süre istiyor ama ısıtmasını beğendim normal plastik kettle gibi suya plastik tadı bırakmıyor hatta içtiğim nescafede bu sefer plastik tadı almıyorum o yüzden başarılı diyebilirim.
Fiyata gelirsek şimdi ben migrostan aldığım için 220 lira ödedim ayrıca aynı fiyata cam olanı vardı ama ben sağlamlık açısından çelik tercih ettim, internette şu an indirimde 188 liraya satılıyor o yüzden fiyat ve performans anlamından başarılı ve sağlam bir ürün diyebilirim.

Şimdi Kahve makinesine gelirsek Ürünümüz Kiwi markasına ait mini bir Türk kahvesi makinesi

Görseli
Kiwi KCM 7510 Kahverengi Türk Kahve Makinesi Fiyatları

Bunların iki versiyonu var, biri üstte gördüğünüz altı metal ama üstü plastik versiyonu. Diğeri ise tamamen metalden, fakat metal olan bittiği için bende bunu aldım ve indirimle 80 liraya kadar düştü (116 liradan)

Ben bunu hediye olarak almıştım fiyat olarak çok uyguna geldi ve fiyat performans ürünü olduğu için üst seviye makineler kadar olmasada yeterli diyebileceğim bir performans verdi ama uzun ömürlü olsun istiyorsanız tamamı çelik olanı alın.

Son düzenleme:

Omnissiah

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çelik olanla plastik olanı hemen hemen ayı fiyat

Top Bottom