Neler Yeni

35 bin tl ye kadar laptop önerisi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Bütçe
35000

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

inmli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Y

Bütçe artarsa ram ekleyip bunu alın

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

ConquerorXIV

80+ Gold

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
O işlemci sınırlandırma yüzünden mi?
Hayır hocam kullanamıyorum bildiğiniz laptopu windows 10 dan dolayı touchpad çalışmıyordu win 11 kurdum kulaklığımı algılayıp mikrofonumu algımadı ne yaparsam yapayım o da olmadı tonla driver attım sonra dedim ki bari valo gireyim ona da win 11 de sıkıntı varmış biosdan düzelttim ben düzelttikçe aynı sorun hep çıktı yani laptop bi işime yaramadı iade oluşturdum iade edeceğim hocam 2 gündür bu kadar yorulmadım bir laptop yüzünden

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Hayır hocam kullanamıyorum bildiğiniz laptopu windows 10 dan dolayı touchpad çalışmıyordu win 11 kurdum kulaklığımı algılayıp mikrofonumu algımadı ne yaparsam yapayım o da olmadı tonla driver attım sonra dedim ki bari valo gireyim ona da win 11 de sıkıntı varmış biosdan düzelttim ben düzelttikçe aynı sorun hep çıktı yani laptop bi işime yaramadı iade oluşturdum iade edeceğim hocam 2 gündür bu kadar yorulmadım bir laptop yüzünden
Bu laptopla bu kadar sorun yaşayan belkide ilk kişisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak
Anladım hocam geçmiş olsun umarım geri iade edebilirsiniz. Açıkçası ben de Lenovo LOQ düşünüyordum fakat sizin bu yorumunuzdan sonra içime pek sindiğini söyleyemem. Geçmişte aldığım leptop yüzünden seneler boyu bunun sıkıntısını çektim. Bir daha o topa girmek istemiyorum. İade ettiğinizde hangi laptopu almayı düşünüyorsunuz?

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Turabi Çelik
Bu laptopla bu kadar sorun yaşayan belkide ilk kişisin
Valla bilemiyorum hocam ama cidden umutlanmıştım bunun için bu kadar olacağını düşünmüyordum cidden yordu beni iade kabul ederlerse hiç beklemiycem zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım hocam geçmiş olsun umarım geri iade edebilirsiniz. Açıkçası ben de Lenovo LOQ düşünüyordum fakat sizin bu yorumunuzdan sonra içime pek sindiğini söyleyemem. Geçmişte aldığım leptop yüzünden seneler boyu bunun sıkıntısını çektim. Bir daha o topa girmek istemiyorum. İade ettiğinizde hangi laptopu almayı düşünüyorsunuz?
Hocam ben bütçe düşürüp acer nitro 16 almayı düşünüyorum bunun iadesi olduğunda

Top Bottom