Neler Yeni

3500-4000 TL Saat Önerisi

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
İncelemesi bu açıkçası çok bilindik maraklardan olmasada invicta gibi markaların rakibi olur anca.37mm oldukça küçük bir saat ayrıca safir cam kullanılmış bu oldukça iyi , verilen verilere bakarsak dalış bile yapabilirsiniz su geçirmez , normalde bu fiyatlarda otomatik saat pek olmaz ancak bu saat otomatik.Çok değerli bir mekanizma olmasada "Miyoda 8215" kullanılmış saat benim de ilgimi çekti açıkçası.Yani verilen doğrultusunda parasını kesinlikle hak eddiyor diyebilirim.
Şimdiden hayırlı olsun.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
hocam konuyu çok geç gördüm kusura bakmayın. bu bütçede saat alacaksanız casio marka quartz saatlerden başkasına bakmanızı pek tavsiye etmem. eğer hoşunuza giden uygun fiyatlı bi modelini bulabilirseniz citizen de alabilirsiniz. kesinlikle giyim markalarının saatlerinden uzak durun. casio sizinle beraber mezara girer

efecanary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
efe
hocam konuyu çok geç gördüm kusura bakmayın. bu bütçede saat alacaksanız casio marka quartz saatlerden başkasına bakmanızı pek tavsiye etmem. eğer hoşunuza giden uygun fiyatlı bi modelini bulabilirseniz citizen de alabilirsiniz. kesinlikle giyim markalarının saatlerinden uzak durun. casio sizinle beraber mezara girer
Hocam araştırıyordum ondan sonra tanıdığım vasıtasıyla 2 tane saat hediye aldım ikiside orijinal birisi uzak durun demenize rağmen puma, diğeri ferucci ve en çok hoşuma giden de o oldu. Saatçiden öğrendiğim kadarıyla 4-5k civarı saatlermiş. Bakmadım modeline felan internetten.

Top Bottom